The Voice of Poland - 2. część castingów

przejdź do komentarzy

Zapominalska Milena, nauczycielka z innej planety, wnuk Moniuszki.

the voice the voice/© KAPiF
Dzisiejsze odcinki The Voice to relacja z dwóch castingów, jakie odbyły się we Wrocławiu i w Poznaniu.

W programie zgrzytało między Nergalem a Piaskiem (O, jak z grubej rury - zadrwił w pewnym momencie Nergal. Z grubszej niż twoja - wypalił Piaseczny). Ania Dąbrowska szukała "smutnych" głosów, Kayah ekscytowała się znajomym. Na scenie zaś pojawili się - kosmitka, zapominalska, a nawet celebryta!

27-letnia Kasia Lisowska, nauczycielka muzyki, zainteresowała wszystkich jurorów. Nergal stwierdził, że choć jest muzycznym analfabetą, to wykonanie bardzo mu się podobało. Super! - skwitował. Kasia dołączyła do drużyny Piaska.

Ola Pieczara spodobała się Kayah i Ani Dąbrowskiej. Usłyszała, że ma power i ogromną skalę. Zajmie się nią Ania Dąbrowska.

Mateusz Krautwurst - kiedyś wystąpił w Fabryce gwiazd, nie udało się mu wygrać. Śpiewał w chórkach z Kayah i ona właśnie będzie go szkolić. Zaznaczyła, że Mateusza trzeba trochę temperować, bo ma wielkie parcie na karierę, a potrzebuje pokory.

Aleksandra Galewska - 25-latka, studentka wokalistyki jazzowej, nauczycielka muzyki. Dziewczyna z innej planety. Zaśpiewała piosenkę Gabrielli Cilmi i wszystkich zauroczyła. Zaopiekuje się nią Ania Dąbrowska.

Filip Salapa - ostry chłopak zaśpiewał cover Pearl Jam. Wszyscy byli na tak, Nergal odwrócił się pierwszy. Jego też wybrał Filip. Dużo za dużo tu lukru - mówił Darski. - Ty bardzo fajnie psujesz ten program, ale psujesz z klasą.

Katarzyna Grabowska - miała być notariuszem albo tłumaczem w placówce dyplomatycznej. Wybrała śpiew. Marzy o nagraniu płyty. Powiedziała, że ma problemy z wiarą w siebie. Dąbrowska dostrzegła w niej pozytywną energię, Nergal zbałamucił historią o dwóch biegunach, które się przyciągają. Kasia wybrała Nergala. Ta bajera zawsze działa - śmiał się potem Darski.

Milena Masłowska - kompletnie zapomniała tekstu piosenki i improwizowała powtarzając w kółko I love you. Zachwyciła wszystkich, Nergal stwierdził, że jeszcze nie słyszał piosenki z taką ilością "kocham cię". Mila przeszła do drużyny Kayah.

Kasia Kubik - 29-latka, która chce się zabawić, bo, jak mówi, nudzi się. Dąbrowska stwierdziła, że Kasia była wspaniała, Nergal zauważył, że dziewczyna jest autentyczna i oryginalna. Kasia przeszła do grupy Dąbrowskiej.

Filip Moniuszko - pra-pra-prawnuk TEGO Moniuszki. Do ostatniej chwili nie było wiadomo czy ktoś się odwróci. Zdecydował się Piasek i Kayah. Gdy usłyszeli nazwisko, ucieszyli się, że poznali się na talencie. Filip wybrał Kayah.

Jakub Foltak - ma zaledwie 17 lat. Zupełnie nie przypadł do gustu Nergalowi, zachwycił za to Anię Dąbrowską. Kayah stwierdziła, że chłopak jest "totalnie świadomym wokalistą". Kuba zasilił drużynę Ani.

Rafał Brzozowski - to będzie ciacho tego show. Przystojny, pewny siebie (nawet może trochę za bardzo), celebryta - można go znaleźć na zdjęciach z różnych imprez, gdzie bawi się w towarzystwie znanych nam gwiazdek. Kiedyś był sportowcem, uprawiał zapasy. Wybrali go Nergal i Piasek. Tak czy siusiak będziesz z nami - stwierdził Darski. Brzozowski wybrał Piaska.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!