Thiago Cionek, obrońca reprezentacji Polski, chwali się SEKSOWNĄ dziewczyną!

przejdź do komentarzy

Już raz odwołali ślub!

thiago cionek thiago cionek/ https://www.instagram.com/lamirowskajustyna/thiag
Thiago Cionek wystąpi na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w Rosji na pozycji obrońcy w kadrze reprezentacji Polski. Piłkarz urodził się w Brazylii, jednak posiada polskie korzenie. Oprócz niesamowitej sprawności fizycznej i piłkarskiego talentu, może pochwalić się piękną dziewczyną, z którą jest już siedem lat. Czyżby rosła nam nowa sława wśród WAG-s?

Wiemy, które polskie WAGs zobaczymy na Mistrzostwach Świata!

Pradziadkowie Cionka wyemigrowali do Kurytyby przez I wojną światową. Ich prawnuczek uzyskał polskie obywatelstwo dopiero w październiku 2011 roku. Na co dzień występuje na pozycji obrońcy we włoskim klubie SPAL. Mundial 2018 nie będzie jego debiutem w biało-czerwonych barwach. W 2014 został powołany przez selekcjonera Adama Nawałkę i tydzień później zagrał pierwszy mecz w polskich barwach.

Żona Rybusa pręży BIUST na Insta. Widać, że jest w CIĄŻY?

Thiago Rangel Cionek ma 183 i na murawie czuje się jak ryba w wodzie. Sportowiec może pochwalić się długą, siedmioletnią relacją z Justyną Lamirowską. W 2016 para planowała ślub, jednak uroczystość została przełożona z powodu udziału piłkarza w Mistrzostwach Europy we Francji. Narzeczeni na ślubnym kobiercu staną dopiero po rozgrywkach w Rosji.

Zobaczcie jak wygląda ukochana 32-letniego obrońcy. Ma szansę być popularniejsza niż Anna Lewandowska czy Marina Łuczenko?

Pasują do siebie?Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (9): sortuj