Tiger Woods przyznał się do niewierności

przejdź do komentarzy

Chce odpocząć od golfa. Zaszyje się na wyspie.

tiger woods tiger woods/ © PR Photos
Jak na sportowca refleks jest kiepski - Tiger Woods przyznał się do niewierności dopiero po tym, jak media dowiedziały się o aż 10 jego kochankach. Woods notorycznie zdradzał żonę podczas ich 5-letniego małżeństwa.

Golfista przeprosił oficjalnie rodzinę za swoje skoki w bok, dodając, że robi sobie przerwę w karierze zawodowej. Jak długą? Tego jeszcze nie wie, pewnie czeka, aż skandal ucichnie.

Jestem w pełni świadom, jak wielkie rozczarowanie i ból sprawiła moja niewierność wielu osobom, głównie żonie i dzieciom. Chcę jeszcze raz powiedzieć, jak bardzo mi przykro. Proszę o wybaczenie. Być może niemożliwe jest naprawienie szkód, jakie zrobiłem, ale postaram się ze wszystkich sił
- pisał w swoim oświadczeniu.

Dalej Woods prosi o "uszanowanie prywatności" (czy ktoś go posłucha?) i dodaje, że "zdecydował się na nieokreśloną przerwę w profesjonalnym golfie".

Muszę skoncentrować się na byciu lepszym mężem, ojcem i osobą - uzasadnił.

ABC News podało, że Tiger i jego żona, Elin Nordegren, planują udać się do Szwecji, skąd pochodzi była modelka. Elin kupiła wartą 2 miliony dolarów posiadłość na wyspie niedaleko Sztokholmu. Można się do niej dostać jedynie łodzią. To tam najprawdopodobniej zamieszkają przez jakiś czas z dziećmi.Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!