To dlatego Kim Kardashian przefarbowała włosy na blond?

przejdź do komentarzy

W życiu tej pani wszystko sprowadza się do tej sfery.

kim kardashian kim kardashian/Instagram
Blond włosy Kim Kardashian (34 l.) przyćmiły wszystkie pokazy na Tygodniu Mody w Paryżu. Instagram celebrytki zalała fala hejtu, a internet liczne memy.

Nawet znany fryzjer pokusił się o zrobienie małej analizy żonie Kanye West (37 l.) - jego zdaniem drastyczna zmiana fryzury jest znakiem kryzysu w życiu i związku gwiazdki.

To zdecydowanie nie jej kolor. Kompletnie zatraciła swoja tożsamość. Jej długie błyszczące loki były jej znakiem rozpoznawczym, kobiety jej ich zazdrościły. Jej nowa fryzura to wołanie o pomoc, własnie straciła swój znak rozpoznawczy i nie będzie wyróżniała się z tłumu. Często tak dramatyczna zmiana koloru włosów idzie w parze z dramatami w życiu, to może nie być przypadek.


Teraz osoba z otoczenia Kimmy próbuje ratować sytuację i mówi, że Kim przefarbowała się, by... Kanye miał w łóżku więcej zabawy.

Blond zawsze kręcił Kanye. Nowy kolor włosów Kim bardzo go kręci, odkąd przefarbowała się na blond, ich życie erotyczne nabrało tempa. Nigdy nie dogadywali się jeszcze w tej kwestii tak dobrze - brzmi przeciek.


Zakładając, że powyższe informacje są prawdziwe - co sądzicie o farbowaniu włosów po to, by robić mężowi "przyjemność". Widać, że sama Kim najlepiej czuje się w ciemnym brązie i zakładamy, że to kwestia czasu i kilku małżeńskich kłótni i gwiazdka ponownie odwiedzi fryzjera.


To dlatego Kim Kardashian przefarbowała włosy na blond?

To dlatego Kim Kardashian przefarbowała włosy na blond?

To dlatego Kim Kardashian przefarbowała włosy na blond?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!