To jedna z najgorszych plotek o Kylie Jenner? (FOTO)

przejdź do komentarzy

Prawda czy fantazja dziennikarzy?

kylie jenner kylie jenner/Instagram
O tej rodzinie w mediach potrafią pojawiać się takie informacje, które wręcz proszą się o pozew. Gdyby jednak Kris Jenner i jej córki, które i tak nie narzekają na brak gotówki, chciały prostować każdą bzdurę i dochodzić swoich praw, musiałyby poświęcić na to bardzo dużo czasu. Pewnie by im go zbrakło.

Ostatnio portale plotkarskie chętnie rozpisują się o partnerze Kourtney Kardashian. Scott Disick ma być uzależniony od alkoholu, nie stronić od imprez i flirtów. Co ważne, Disick niedawno ponownie został tatą - para wychowuje trójkę dzieci. Podobno jego zachowanie irytuje nawet Kanye Westa, który uważa, że dzieci nie powinny widywać swojego ojca w stanie upojenia albo śpiącego na kanapie na kacu. Mimo rewelacji, Kourt trwa wiernie przy swoim ukochanym. Kto wie, może część negatywnych informacji na jego temat jest wyssana z palca?

Pamiętacie, jak nagłówki kolorowych magazynów i portali głosiły, że Disick zdradza Kourt z Kendall Jenner? Byli tacy, którzy w to uwierzyli. A może to nie kłamstwo? Teraz czytamy więcej. Otóż Lord miał też flirtować z najmłodszą z sióstr, 17-letnią Kylie Jenner. Ta nie pozostawała dłużna.

Komu wierzyć?

 


pool day @ the Disick mansion

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kylizzle (@kyliejenner)
chill pool day @ the Disick mansion

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kylizzle (@kyliejenner)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!