To już pewne: Avril Lavingne i Chad Kroeger są w separacji!

przejdź do komentarzy

Hollywood bez "najbrzydszej pary".

avril lavingne avril lavingne/© Fame/Flynet
Poznali się się w 2012 roku, rok później wzięli ślub we Francji. W 2014 on podarował jej wielki diament na rocznicę ślubu, a wczoraj ogłosili, że ich małżeństwo dobiegło końca.

Avril Lavingne (30 l.) i Chad Kroeger (40 l.), którzy nosili niechlubny tytuł "najbrzydszej pary w Hollywood" postanowili wziąć rozwód. Nowinę przekazali za pośrednictwem Instagrama jednocześnie deklarując, że zawsze będą przyjaciółmi, którzy o siebie dbają i mogą na sobie polegać.

Z ciężkim sercem Chad i ja ogłaszamy dziś naszą separację. Poprzez nie tylko małżeństwo, ale także muzykę, stworzyliśmy wiele niezapomnianych momentów. Wciąż jesteśmy i zawsze będziemy najlepszymi przyjaciółmi i zawsze będziemy głęboko się o siebie troszczyć. Do całej naszej rodziny, przyjaciół i fanów - dziękujemy wam z całego serca za wsparcie - napisała piosenkarka.


Avril i Chad to kolejne hollywoodzkie małżeństwo, które dobiegło końca. Na przestrzeni ostatnich tygodni rozstali się Kourtney Kardashian i Scott Disick, Ben Affleck i Jennifer Garner oraz Megan Fox i Brian Austin Green.

Plaga?


To już pewne: Avril Lavingne i Chad Kroeger są w separacji!

To już pewne: Avril Lavingne i Chad Kroeger są w separacji!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!