To koniec małżeństwa Amal i Georga Clooneya?

przejdź do komentarzy

Posłuchajcie historii jednego z tabloidów.

george clooney george clooney/
Nie można wierzyć we wszystko, co piszą amerykańskie tabloidy. Jednak to własnie okładki takie, jak ta wzbudzają największe zainteresowanie osób kochających plotki.

Magazyn Life&Style wraz z nowym rokiem informuje, że George Clooney (53 l.) i jego żona już przeżywają pierwszy kryzys. Co takiego dzieje się w związku żądnej sławy prawniczki i zatwardziałego kawalera?

Uwaga, uwaga, magazyn twierdzi, że chodzi o dziecko. Amal miała powiedzieć aktorowi, że owszem, chce zostać mamą, ale za dwa lata. Tymczasem 53-latek chciałby być już ojcem. Co ciekawe, ten sam magazyn w tym roku informował czytelników, że Amal Clooney (36 l.) już jest w ciąży...

Ponadto prawniczka ma być zbulwersowana zachowaniem męża, które określa jako "godne kawalera, a nie żonatego mężczyzny". Za to aktor jest przerażony żoną głodną sławy i rozgłosu. Prawniczka momentami ma mieć żądania godne diwy.

Tutaj dostrzegamy ziarnko prawdy - Amal niewątpliwie ma apetyt na sławę i nie była go w stanie zaspokoić jedna okładka z ceremonii ślubnej. Wesele aktora i prawniczki wzbudził nie mniejszą sensację niż ślubna szopka Kim Kardashian (34 l.) i Kanye Westa (37 l.).

Wierzycie w nagłówek tabloidu głoszący, że małżeństwo państwa Clooney przetrwało jedynie 87 dni?


To koniec małżeństwa Amal i Georga Clooneya?

To koniec małżeństwa Amal i Georga Clooneya?

To koniec małżeństwa Amal i Georga Clooneya?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!