To Kris Jenner zaplanowała operacje Kylie!

przejdź do komentarzy

Po tej rodzinie można spodziewać się wszystkiego?

kylie jenner kylie jenner/Instagram
Kris Jenner (59 l.) oskarżono kiedyś o nakręcenie seks taśmy córki, Kim Kardashian (34 l.). Mamie menago zarzucono także, że sugerowała Khloe, gdy ta miała naście lat, że powinna zoperować swój nos. Z kolei swojemu synowi, Robowi, potrafiła wykrzyczeć, że jest on "grubą łajzą" i wysłała go na obóz odchudzający.

Teraz okazuje się, że za metamorfozą najmłodszej z sióstr, Kylie Jenner (17 l.), stoi jej mama. Ostatnio poproszony przez jeden z amerykańskich tabloidów chirurg plastyczny orzekł, że jest w stanie wymienić 6 zabiegów plastycznych, którym poddała się nastolatka. Mowa o powiększeniu piesi, podniesieniu brwi i powiek, wszczepieniu implantu w podbródek, korekcie żuchwy, zmniejszeniu ust i powiększeniu ust.

Kylie bardzo przeżywała, że Kendall robi karierę w modelingu. Kiedyś robiły wszystko razem, a nagle okazało się, że Kylie została wykluczona z drużyny. Była zazdrosna i chodziła przygnębiona, czuła się jak brzydkie kaczątko. Jej samoocena wzrosła od razu po zabiegach, na które zgodę wyraziła Kris Jenner. Nie tylko podpisała na nie zgodę, ona wszystko zaplanowała, chciała, by Kylie stała się symbolem seksu. Teraz stara się o kontrakt na sesję w Playboyu - zdradza informator.


Kylie ma szansę zostać okrzyknięta symbolem seksu? Przypomnijmy, dziewczyna ma 17 lat.


To Kris Jenner zaplanowała operacje Kylie!

To Kris Jenner zaplanowała operacje Kylie!

To Kris Jenner zaplanowała operacje Kylie!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!