To najdziwniejszy z wpisów na FB Lisowskiej?

przejdź do komentarzy

Skarpetki, deszcz, ktoś oberwał...

ewelina lisowska ewelina lisowska/KAPiF, Facebook
Ma dopiero 23 lata i już całkiem sporo na swojej głowie.

Ewelina Lisowska swoją karierę zaczynała w programie X Factor. Szybko się wybiła i podpisała kontrakt płytowy. Dziś jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd na rynku muzycznym.

Ewelina nie tylko śpiewa. Nie może też narzekać na brak kontraktów reklamowych. Teraz trenuje do Tańca z gwiazdami. Sama przyznała, że bywa zmęczona.

Ostatnio na FB gwiazdy pojawił się zabawny wpis. Ewelina postanowiła opowiedzieć o tym, jak zapomniała skarpetek w odpowiednim kolorze (zabrała ze sobą tylko różowe):

Śliwice. Dzisiejszy koncert upłynął pod znakiem moich skarpetek. Postanowiłam, że podzielę się z Wami krótką historią, o tym jak spakowałam buty i zapomniałam do nich skarpetek. W efekcie zostały mi tylko różowe, które średnio pasowały do całości.


W czasie występu artystka zdjęła buty i pokazała skarpety publiczności:

Przy "Kameleonie" mówiąc o tym, że powinniśmy robić to, co podpowiada nam serce od razu pomyslałam o tych różowych maleństwach. Nieważne, że nie pasują. Nieważne, ze ktoś będzie sie z nich śmiał. Mają w sobie duszę i są dowodem roztargnienia, jakie mi ostatnio towarzyszy. Punktem kulminacyjnym okazał się być jednak moment, kiedy Boogie przy bisie zapytał czy mam pokazać skarpetki... Wszyscy tego chcieli, więc z wielkim entuzjazmem ściągnęłam swoje ciężkie obuwie i w ciemno rzuciłam je zza kolumn, prosto w głowę naszego kochanego Przemka aka "Dzidziuś" (wzięło się to od jego permanentnej senności).
Publika zawodowa. Dużo śmiechu, energii i radości. Czasem brakowało prądu, ale i z tym udało nam się wygrać. 😎
W końcu pada deszcz! Oczyszczenie


O czym jeszcze napisze?

 


Śliwice. Dzisiejszy koncert upłynął pod znakiem moich skarpetek. Postanowiłam, że podzielę się z Wami krótką historią, o...

Posted by Ewelina Lisowska on 15 sierpnia 2015


To najdziwniejszy z wpisów na FB Lisowskiej?

To najdziwniejszy z wpisów na FB Lisowskiej?

To najdziwniejszy z wpisów na FB Lisowskiej?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!