To najgorsze zdjęcie na Instagramie Sablewskiej ever?

przejdź do komentarzy

Sama TO pokazała!

maja sablewska maja sablewska/KAPiF, Instagram
Medycyna estetyczna to w polskim show-biznesie wciąż temat tabu. Jeszcze kilka miesięcy temu żadna z gwiazd nie chciała się przyznać, że stosuje botoks i korzysta z innych zabiegów upiększających. Teraz magazyny podpytują doktora Krzysztofa Gojdzia o to, kto jest jego pacjentkami.

Ona jako jedna z nielicznych i pierwszych mówiła otwarcie, że chadza do klinik i wspomaga swoją urodę. Trzeba przyznać, że Maja Sablewska od początku swojej kariery przeszła niebywałą metamorfozę.

Pamiętacie tę przygarbioną nieco damę w ciemnych włosach u boku Dody? Teraz to już przeszłość - Sablewska to blondowłosa piękność.

Maja nie wstydzi się swoich zdjęć z przeszłości i otwarcie mówi o swojej przemianie. Właśnie pokazała na Instagramie foto sprzed lat:

Dziękuję serdecznie za wsparcie jakie otrzymałam od Was pod informacją o moim nowym programie "Sablewskiej sposób na..., który poprowadzę na antenie TVN.
Od dłuższego czasu pokazuje metamorfozy bohaterek mojego programu "Sablewskiej sposób na modę". Teraz czas na mnie... To moja metamorfoza, każdy kryzys był motywacją do rozwoju.
Było warto i Wam polecam.
A niektórym z Was z przyjemnością pomogę.


Brawa za szczerość!


 

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!