To najseksowniejsze zdjęcie Kendall Jenner? (FOTO)

przejdź do komentarzy

Nogi jak do nieba, a zamiast nieba szorty?

kendall jenner kendall jenner/© Fame/Flynet, instagram
Która z sióstr Kardashian jest najseksowniejsza? Pewnie każda myśli, że o niej mowa w tej kwestii. Wielu uważa, że Kim Kardashian (34 l.) na nowo zdefiniowała seksapil w show biznesie, szkoda tylko, że ta rewolucja została przeprowadzona od strony sztucznej pupy. Podobną ścieżką poszła Khloe Kardashian (31 l.). A może to najmłodsza z rodu tryska seksapilem pojmowanym jako duże i sztuczne usta i powiększony biust?

A czy ktokolwiek zaryzykowałyby stwierdzenie, że najbardziej sexy jest najmniej sztuczna z sióstr? Kendall Jenner (19 l.) zarzuca się korektę nosa i ostrzyknięcie piersi roztworem soli fizjologicznej, jednak sama dziewczyna w tym temacie milczy jak grób.

Ostatnio Kednall pokazała, że jest seks bombą i to na co dzień. Na ustawkę z paparazzi gwiazda założyła wysokie gladiatorki, które zestawiła z szortami i marynarką. Ojj, tak, koło tak wystrojonej panny nie dało się przejść obojętnie. Pytanie, czy w tej stylizacji był zachowany dobry gust czy może nutka gustu pani "lżejszych" obyczajów?

 


To najseksowniejsze zdjęcie Kendall Jenner? (FOTO)

To najseksowniejsze zdjęcie Kendall Jenner? (FOTO)

To najseksowniejsze zdjęcie Kendall Jenner? (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!