To NAJWIĘKSZA gafa Magdy Gessler?!

przejdź do komentarzy

Fani na facebooku nie pozostawiają na niej suchej nitki!

magda gessler magda gessler/KAPiF, Facebook
Magda Gessler (62 l.) w swoim programie Kuchenne Rewolucje ogromną wagę przykłada do każdego szczegółu. W ostatnim odcinku odwiedziła pewną restaurację w Kielcach, która serwowała kuchnię włoską. Niestety, mimo bardzo smacznych i dobrze przygotowanych dań, nie przyciągała do siebie wielu klientów.

Zobacz więcej: Odchudzona Magda Gessler promuje książkę (FOTO)

Prezenterka stwierdziła, że należy bardziej wypromować lokal oraz dodać nową kartę dań, która przyciągnie więcej osób do tego miejsca. Głównymi potrawami w restauracji mają być dania z owoców morza. Magda Gessler powiedziała również, że dotychczasowa nazwa L'amore ("Miłość") musi zostać zmieniona na Grande Cozze, czyli jak tłumaczyła - "Wielkie Małże".

Niestety, wymyślając nazwę... popełniła ogromny błąd ortograficzny! Fani na jej Facebooku stwierdzili, że jako prezenterka, powinna większą uwagę zwrócić na nazwę, aby nie odwracała uwagi od odwiedzanej restauracji.

Jeden z Internautów napisał:

Jeżeli dobrze odczytuje to na szyldzie jest napisane GRANDE COZZE... tak? Jeżeli tak właśnie jest to jest to POTWORNY BŁĄD GRAMATYCZNY ... WSTYD! Nie wiem kto za tym stoi ale jako poliglota znający bardzo dobrze język włoski aż mnie zmierziło od samego patrzenia.. tak jakby ktoś napisał.. wielka pisanki...zostając w klimacie przedświątecznym.


Zobacz więcej: MAGDA GESSLER POKAZUJE JAK SIĘ NIE MALOWAĆ (FOTO)

Wtórowali mu także inni widzowie, twierdząc że:

No i mamy problem- blad w nazwie wymyslonej przez Magde ... Powinno byc " le grandi cozze". Troche slabo, bo zawsze mowi ze wszystko ma byc oryginalne, a tu nawet nazwa z bledem..


Najgorsze w tym wszystkim to, że przez "mały błąd", fani mogą nie docenić zdolności kucharskich kieleckich restauratorek.

Czy uważacie, że jest się do czego przyczepić?


Świetne miejsce!

Opublikowany przez Kuchenne Rewolucje na 24 marca 2016


Promocja󾌵󾮗

Opublikowany przez Kuchenne Rewolucje na 24 marca 2016


To NAJWIĘKSZA gafa Magdy Gessler?!

To NAJWIĘKSZA gafa Magdy Gessler?!

To NAJWIĘKSZA gafa Magdy Gessler?!

To NAJWIĘKSZA gafa Magdy Gessler?!

To NAJWIĘKSZA gafa Magdy Gessler?!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!