To największa obawa Kim Kardashian i jej męża

przejdź do komentarzy

Chodzi o Sainta.

kim kardashian kim kardashian/© Fame/Flynet
Saint West nie ma jeszcze tygodnia, a już "cieszy" się mianem jednej z większych gwiazd w show biznesie. Dla rodziców, zwłaszcza kochającej brzdęk monet mamusi, niezmiernie ważna jest chwila, w której pokazuje się światu buźkę bobasa. Niektórzy chcą zarobić na tym momencie, inni wolą przekazać dochód z takiej sesji na cele charytatywne. Wydaje się, że wszyscy rodzice są zgodni, co do jednego - najgorszy scenariusz to ten, w którym pierwsze zdjęcie dziecka robi paparazzi.

Kim Kardashian (35 l.) i Kanye West (38 l.) drżą na sama myśl, że pierwsza fotka ich synka mogłoby trafić w niepowołane ręce.

Takich przypadków nie brakuje, Ryan Reynolds zdradził jakiś czas temu, że jego przyjaciel (panowie znajdą się od dziecka) chciał sprzedać prasie zdjęcie małej James.

Kim i Kanye uznali, że potrzebują dodatkowej ochrony. Paparazzi dysponują dronami, profesjonalnymi aparatami i obiektywami. Państwo West są przerażeni wizją, że ktoś może sfotografować Sainta. Każdy, kto przychodzi do nich w odwiedziny musi oddać swój telefon, a przy małym i tak zawsze czuwa któryś z rodziców - zdradza informator.


Najbardziej chronione dziecko na świecie?


To największa obawa Kim Kardashian i jej męża

To największa obawa Kim Kardashian i jej męża

To największa obawa Kim Kardashian i jej męża

To największa obawa Kim Kardashia</div> </div>
</div>
<div class=

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!

Reklama

Pokrewne plotki

Reklama