To nie Horodyńska, Śródka i żadna blogerka modowa (FOTO)

przejdź do komentarzy

Zatem kto?

katarzyna sokołowska katarzyna sokołowska/KAPiF
Co robią gwiazdy, by wyróżnić się na salonach? Jedne stawiają na kuse kreacje pełne prześwitów i z głębokim dekoltem, inii zmieniają fryzury, jeszcze inni stawiają na oryginalne dodatki, najlepiej od drogich projektantów. Jest tez inna metoda - przyprowadzenie nowej miłości, siostry lub kogokolwiek innego, kim mogą interesować się media.

Tę damę poznaliśmy w programie Top Model. Najpierw ukrywała się za jego kulisami, potem zasiadła w fotelu jurorskim. Katarzyna Sokołowska nie od zawsze zajmowała się modą:

Praca na scenie była dla mnie normą. Kiedy skończyłam siedem lat dostałam się do zespołu muzyki dawnej Scholares Minores pro Musica Antiqua w Poniatowej, do której przeprowadziłam się z rodzicami. Grałam tam i śpiewałam przez 15 lat. Koncertowaliśmy po całym świecie. Stąd pomysł aby spróbować aktorstwa i reżyserii. Ale to nie do końca jak się okazało, dawało mi pełną satysfakcję. Poszukiwałam więc dalej. Chciałam robić coś co pozwoli mi artystycznie wyrażać siebie, szukałam odpowiedniej dla siebie formy - padło w rozmowie z kobieta.onet.pl.


Wczoraj Sokołowska pojawiła się na imprezie Zuo Corp. Gwiazda postawiła na intrygującą stylizację składającą się z botek bez palców, sportowych spodni, białej bluzki i pikowanej długiej kamizelki.

Oryginalnie i ładnie?

 


To nie Horodyńska, Śródka i żadna blogerka modowa (FOTO)

To nie Horodyńska, Śródka i żadna blogerka modowa (FOTO)

Na poprzedniej imprezie:
To nie Horodyńska, Śródka i żadna blogerka modowa (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!