To nie Marcelina Zawadzka rzuciła chłopaka? On ją zostawił?

przejdź do komentarzy

Była Miss Polonia wraca do bolesnych wydarzeń.

marcelina zawadzka marcelina zawadzka/© KAPiF
W Tańcu z gwiazdami gwiazdy wspominały lata, w ciągu których najbardziej zmieniło się ich życie. Anna Wyszkoni wróciła do czasów, gdy rodziły się jej dzieci, a Marcelina Zawadzka spojrzała wstecz do roku 2012, kiedy wywalczyła koronę Miss.

Z jednej strony był to wspaniały rok, z drugiej - wiąże się dla Marceliny z przykrym wydarzeniem. Po wyborze na Miss, a przed wylotem do Las Vegas, gdzie miała brać udział w wyborach Miss Universe, Marcelina rozstała się z chłopakiem.

Do tej pory media spekulowały, że przyczyną rozstania był obrzydliwy wpis na FB ówczesnego chłopaka Zawadzkiej, Jakuba Przygońskiego. Brzmiał on: Głosujcie na Marcelinę. Przecież nie może wygrać jakaś małpa z Kongo. Przygoński zaprzeczał potem, jakoby to on był autorem posta. Media uznały jednak, że Marcelinę zniechęcił właśnie ów wpis.

Tymczasem w TzG Zawadzka powiedziała, że na trzy dni przed odlotem do USA, to jej chłopak poinformował ją, że nie są już razem.

Zawadzka wspomina, że była w szoku i mocno przeżyła rozstanie - była to jej pierwsza wielka miłość. Na zgrupowaniu nie mogła dojść do siebie. Poznała wtedy Miss Wenezueli, która znalazła się w podobnej sytuacji. Wspólne przeżywanie dramatów pomogło im przetrwać.To nie Marcelina Zawadzka rzuciła chłopaka? On ją zostawił?

To nie Marcelina Zawadzka rzuciła chłopaka? On ją zostawił?

To nie Marcelina Zawadzka rzuciła chłopaka? On ją zostawił?


To nie Marcelina Zawadzka rzuciła chłopaka? On ją zostawił?
Jakub Przygoński

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!