To ON zasiądzie w jury WORLD OF DANCE! Pamiętacie go jeszcze?

przejdź do komentarzy

Sprawdzi się w roli oceniającego taneczne wyczyny na parkiecie?

rafał kamiński rafał kamiński/
Już jesienią w telewizji Polsat ruszy pierwsza edycja tanecznego show World of dance. Do rywalizacji na parkiecie staną profesjonalni tancerze, których popisy będą oceniane przez wykwalifikowane jury. Obok Michała Malitowskiego, na fotelu jurorskim zasiądzie Rafał „Roofi” Kamiński - tancerz, choreograf i osobowość telewizyjna, znana z programu You can Dance. Szykują się prawdziwe emocje.

Piotr Guma Gumulec zaintrygowany Gwiazdą w Umów się ze mną (VIDEO)

Rafał Roofi Kamiński jurorem w World of dance


Rafał Kamiński zna się na tańcu jak nikt inny. Swój taneczny debiut jako b-boy miał w pierwszej klasie szkoły średniej. Wtedy też dołączył do grupy tanecznej Fair Play Crew:


- Nie było kolorowo. Czasem dostawaliśmy kawałek podłogi w foyer i magnetofon. Uczyliśmy się jedni od drugich, zdarzały się kontuzje. Trenowałem przez całą szkołę średnią, z małą przerwą na maturę.


Roofi brał udział w licznych warsztatach tanecznych, a prawdziwym przełomem był dla niego udział w programie You can dance w 2007 roku, w którym zajął drugie miejsce. Ma na koncie liczne sukcesy, między innymi spektakle taneczne Metropolish, Morosophus, czy międzynarodowy projekt taneczno-komediowy Seriously Funny. Otworzył własną szkołę tańca i organizuje obozy taneczne.

Przyznaje, że będzie ostrym jurorem:


- Tancerze pracują na sukces własnym ciałem i często przypłaca się to zdrowiem. Ale jeśli coś wyjątkowo mi się nie spodoba, to również o tym szczerze powiem. Spodziewam się jednak bardzo wysokiego poziomu tancerzy, bo pamiętajmy, że to jest program dla profesjonalistów.


Na takiego faceta czekały dziewczyny w Take Me Out - chodzący ideał?

Sprawdzi się w roli oceniającego? Przekonamy się już jesienią.
Będziecie oglądać?To ON zasiądzie w jury WORLD OF DANCE!

To ON zasiądzie w jury WORLD OF DANCE!

To ON zasiądzie w jury WORLD OF DANCE!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (8): sortuj