To ona nie bała się Dody! Teraz opowiada, jaka Rabczewska jest naprawdę (VIDEO)

przejdź do komentarzy

Panie mają wiele wspólnego.

doda doda/
Agnieszka Kawiorska znana jest telewidzom z serialu Pierwsza Miłość. Piękna sandomierzanka nie boi się wyzwań. Jej talent aktorski szybko został doceniony. Aktorka zaczęła pojawiać się w kolejnych produkcjach telewizyjnych i spektaklach teatralnych. W końcu trafiła pod skrzydła Władysława Pasikowskiego. To w jego filmie Pitbull. Ostatni pies zagrała kontrowersyjną Monę, żonę gangstera. Filmowy kard bardzo często dzieliła z Dodą, która obok Dorocińskiego i Pazury, miała być główną gwiazdą produkcji. Czy panie musiały ze sobą konkurować przed kamerą, czy raczej była to profesjonalna współpraca?

Kawiorska o scenach seksu w Pitbullu: było trudno (VIDEO)

36-letnia sandomierzanka stanęła przed niełatwym zadaniem. Jej postać nie jest bynajmniej stereotypową żoną mafiozy, która zajmuje się domem, a w wolnych chwilach wmawia sobie, że nic nie wie o brudnych interesach męża. Mona to kobieta odważna, bezkompromisowa, która współtworzy z mężczyznami mafijny krąg. Daleko jej do grzecznej gospodyni domowej. Potrafi poświęcić wiele, by dotrzeć do celu.

Kawiorska wspominała, że seks i przemoc - bo tym przepełnione było życie Mony - nie stanowiły dla niej aktorskiego wyzwania. Prawdziwym problemem okazał się tryb pracy na planie - bez dubli, bez wielokrotnego powtarzania scen. Zaciekawiło nas czy tak poważnym, aktorskim zadaniom podołała Doda, która - choć wcielała się już w drugoplanowe role na wielkim ekranie - nie ma profesjonalnego wykształcenia.


- Dorota była zaangażowana bardzo w cały ten projekt i wkładała w niego wiele serca. Była bardzo dobrze przygotowana. Bardzo profesjonalna.

- zdradziła nam Kawiorska.

Rabczewska wspomniała nam, że miała trudności z naturalnym okazywaniem emocji na planie. To, co dla profesjonalnego aktora jest chlebem powszednim, dla niej było wyzwaniem. Piosenkarka twierdzi jednak, że nie marzy jej się kariera aktorska, bo w głowie ma kolejny muzyczny projekt. Film Pasikowskiego był dla niej jedynie fascynującą przygodą.

Pitbull. Ostatni pies - gwiazdy na premierze filmu (ZDJĘCIA)

Obie panie - Kawiorska i Rabczewska - grały kobiety gangsterów, jednak każda z nich zbudowała postać na swój sposób. Jeśli obejrzycie film, koniecznie dajcie nam znać, która kreacja bardziej przypadła wam do gustu. Paradoksalnie odważna, a zarazem trzymająca się z boku Mona, czy Doda, której filmowa postać przeszła niesamowitą przemianę ze zwykłej kelnerki w królową mafii.To ona nie bała się Dody! Teraz opowiada, jaka ona jest naprawdę

To ona nie bała się Dody! Teraz opowiada, jaka ona jest naprawdę

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (11): sortuj