To ONI będą rodzicami chrzestnymi księcia Louisa?

przejdź do komentarzy

Kogo wybrali William i Kate?

książę louis książę louis/Forum/Reuters
Dzisiaj wielki dzień dla księcia Louisa - zostanie ochrzczony w kaplicy św. Jakuba w Londynie. Wszyscy zadają sobie to pytanie - komu przypadł zaszczyt zostania jego rodzicami chrzestnymi?

WPADKA na nowych zdjęciach księcia Louisa?

Niektórzy obstawiają, że będzie to Meghan Markle lub Pippa Middleton, która ostatnio była widziana, jak szukała kapelusza przy King’s Road w Chelsea.

Jest to jednak raczej mało prawdopodobne. O tym, dlaczego księżna Sussexu nie zostanie matką chrzestną pisaliśmy szerzej TUTAJ. Tradycja nakazuje, aby wybrać kogoś raczej z grona przyjaciół i bliskich współpracowników, a nie rodziny.

Chociaż fani rodziny królewskiej byliby zachwyceni, gdyby Meghan lub Pippa zostały wybrane, wydaje mi się to mało prawdopodobne, żeby Kate i William poprosili o to bliską rodzinę, zamiast przyjaciół, jak bywało to w przeszłości - twierdzi Jessica Bridge z Ladbrokes.


Zakłady bukmacherskie Ladbrokes przypuszczają, że będzie to Miguel Head, prywatny sekretarz księcia Williama lub Tiggy Legge-Bourke, która kiedyś była nianią księcia Cambridge. Na liście pojawiła się też Laura Lopes, córka księżnej Camilli.

Tak zareagowała księżniczka Charlotte na narodziny księcia Louis'a

Niedługo się przekonamy, kto naprawdę zostanie rodzicami chrzestnymi Louisa.

To ONI będą rodzicami chrzestnymi księcia Louisa?

To ONI będą rodzicami chrzestnymi księcia Louisa?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj