To tak Kardashianki załatwiają sobie milczenie eks kochanków

przejdź do komentarzy

Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego Lamar, Kris i inni byli Kardashianek nie powiedzą o rodzince złego słowa?

rodzina kardashianów rodzina kardashianów/© Fame/Flynet
Gdy Kim Kardashian ogłosiła, że ona i Kris Humphries rozwodzą się po 72 dniach małżeństwa, skrzywdzony piłkarz odgrażał się, że zdradzi mediom całą prawdę o Kardashiankach. Jednak nic takiego się nie stało, historia, na którą czekaliśmy z zapartym tchem nigdy nie ujrzała światła dziennego.

Teraz mama byłego kochanka Kris Jenner zdradza, jak Kardashianki zapewniają sobie milczenie partnerów.

Todd Waterman jest młodszy od mamy menadżer o 12 lat. To właśnie on jest winny rozpadowi jej małżeństwa z Robertem Kardashianem. Kris i Todd mieli wieloletni romans.

Matka Todda zdradziła prasie, że pewnego dnia jej syn został zaproszony do biura pani Jenner, gdzie czekało na niego wielostronicowe pismo.


Kris powiedziała: "Chcę byś to dla mnie podpisał". Nigdy za nic mu nie zapłaciła. Ludzie, którzy mają tyle pieniędzy w zasadzie niczego nie kupują. Mają inne sposoby. Chodziło o podpisanie umowy, która zobowiązywała Todda do milczenia. "Nawet moja matka podpisała taki dokument. Musisz mi obiecać, że nigdy nie będziesz rozmawiał o mnie i o mojej rodzinie. Z nikim" - mówiła Kris. - zdradza mama Todda.


Kochanek mamy menadżer podpisał dokument. Nie wiadomo, jakie nieprzyjemności czekały by go, gdyby nie złożył takiej deklaracji pani Jenner. W każdym razie w momencie zawarcia tej tajemniczej umowy był on bezgranicznie zakochany w Kris. Sama mama Kim Kardashian wyznała kiedyś w show, że ją i Todda łączył dziki seks.

Podobną umowę podpisał Humphries przed ślubem z Kim i Lamar Odom przed poślubieniem Khloe.


To tak Kardashianki załatwiają sobie milczenie eks kochanków

To tak Kardashianki załatwiają sobie milczenie eks kochanków

To tak Kardashianki załatwiają sobie milczenie eks kochanków

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!