TO wielki dzień dla Księżniczki Charlotte!

przejdź do komentarzy

Co rodzina zaplanowała na TEN dzień?

księżniczka charlotte księżniczka charlotte/© KAPiF/© Forum/REUTERS
Księżniczka Charlotte dzisiaj kończy trzy lata! Jak wiemy księżniczka już zajmuje ważną pozycję w rodzinie królewskiej. Po urodzeniu się jej brat, jako pierwsza kobieta nie straci swojego miejsca w kolejce do brytyjskiego tronu. Okazuje się, że w przypadku księżniczki płeć trzeciego Royal Baby nie miała znaczenia. Zarówno gdyby urodziła się dziewczynka, jak i chłopiec, wciąż pozostaje w linii do sukcesji brytyjskiego tronu.

Sukienka księżniczki Charlotte zrobiła FURORĘ

Wiemy o księżniczce to, że kocha tańczyć i jest to jej mała pasja, oprócz tego ma dużo uroku w sobie i nie boi się paparazzi. Macha do fotoreporterów, uroczo się uśmiechając! Zachowuje się jak prawdziwa księżniczka.Książę William z George'm i Charlotte idą zobaczyć trzecie royal baby (ZDJĘCIA)

Księżniczka Charlotte urodzona 2. maja jest też zodiakalnym Bykiem. Czytając charakterologię zodiakalnego Byka, możemy wnioskować, że Charlotte świetnie będzie odnajdywać się w świecie luksusów rodziny królewskiej. Wszystko to, że względu na to, że Byki to materialiście, którzy uwielbiają otaczać się w świecie komfortu. Ogromną zaletą Byków jest też wytrwałość i pracowitość – a więc o Książnice Charlotte nie raz usłyszymy! Sto lat od Kozaczka!
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (5): sortuj