To zdjęcie podsyciło plotki o kłopotach Johnny'ego Deppa

przejdź do komentarzy

Co się stało z aktorem?

johnny depp johnny depp/© Newscom/Starstock
Coraz głośniej plotkuje się o fatalnej kondycji Johnny'ego Deppa. Gwiazdor, który kilka dni temu pojawił się z żoną w Wenecji, wzbudził sensację nie tyle swą obecnością, co... wyglądem.

Zawsze szczupły, tym razem wyglądał ciężko. Widać było, że przytył. Nalana twarz zgubiła urok. Z zawadiaki Depp zamienia się powoli w podstarzałego pana.

Mówi się, że aktor od dawna ma problemy z alkoholem. Kilka miesięcy temu wybuchła plotka, że Depp zniknął z planu zdjęciowego kolejnej części Piratów z Karaibów, ponieważ nie był w stanie pracować przez nieustanne picie. Rzecznik aktora dementował plotki, mówił o zranionej ręce, którą Depp musiał wykurować.

Plotki mówią także, że była partnerka Deppa i matka jego dzieci, Vanessa Paradis, ma za złe obecnej żonie Johnny'ego, iż ta kompletnie nie reaguje na wybryki Deppa. Vanessa starała się prostować swego partnera, gdy za bardzo szalał, tymczasem Amber Heard nie ma żadnego wpływu na męża.

Plotki podsycają zdjęcia z festiwalu w Wenecji. Podczas konferencji prasowej aktor siedział przy stole, na którym stała otwarta butelka z piwem. To niecodzienny widok - zazwyczaj gwiazdy popijają wodę lub napoje.

Czyżby Johnny nie umiał już pracować bez procentów we krwi?To zdjęcie podsyciło plotki o kłopotach Johnny'ego Deppa


Johnny Depp pijany podczas wręczania Hollywood Film Awards kilka miesięcy temuTo zdjęcie tylko podsyciło plotki o kłopotach Johnny'ego Dep

To zdjęcie tylko podsyciło plotki o kłopotach Johnny'ego Dep

To zdjęcie tylko podsyciło plotki o kłopotach Johnny'ego Dep

To zdjęcie tylko podsyciło plotki o kłopotach Johnny'ego Dep

To zdjęcie tylko podsyciło plotki o kłopotach Johnny'ego Dep

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!