To zdjęcie Wojtka Szczęsnego wywołało burzę na FB (FOTO)

przejdź do komentarzy

Też to widzicie?

wojtek szczęsny wojtek szczęsny/Facebook, Instagram
Gwiazdy lubią chwalić się zdjęciami z wakacji. Zwykle są to fotki w bikini, na leżaczku, nad morzem lub basenem. Bywa, że obrazki potrafią wzbudzić kontrowersje. Ostatnio fanki Anny Lewandowskiej głośno komentowały jej dietetyczne lody. Deser bez cukru i mleka nie wszystkim przypadł do gustu. Teraz głośno zrobiło się o formie rekreacji Wojtka Szczęsnego.

Sportowiec pochwalił się spacerem z Mariną Łuczenko i tygrysem:

Zabrałem kotka na spacer dzisiaj...- napisał.


Wpis wywołał lawinę krytyki:Straszny fail wojtek. Wlasnie przez takie bezmyslne korzystanie z takich "uslug" masa zwierzat jest dreczona w niewoli. Ktos z Twoja pozycja powinien jednak krzewic swiadomosc proanimals, a nie glupio korzystac z takich uciech pod publiczke... slabe to.

Być chronionym i mieć możliwość rozmnażania się, a bycie atrakcją dla bogatych gogusiów to całkowicie co innego. Cóż, nie pierwszy nie ostatni kanonier z IQ termosu.

Ten łańcuch na szyi" kotecka "nie wyglada uroczo Jesli ten gatunek zwierzat pod ochrona jest to ona nie w ten sposób powinna wygladać .Człowiek Panem i władcą na Planecie Ziemia iłłłłłłłłł az boli


Byli też tacy, którzy stawali po stronie Wojtka:

Nie, właśnie przez takie rezerwaty tygrysy (a w Polsce rysie) mogą się rozmnażać bez bycia zabijanym przez kłusowników. Skończcie pi*rdolić ludzie.


Kto ma rację?Took my cat for a walk this morning...Zabrałem kotka na spacer dzisiaj...🐅

Posted by Wojciech Szczesny on 24 czerwca 2015


To zdjęcie Wojtka Szczęsnego wywołało burzę na FB (FOTO)Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!