Tom Cruise na okładce Esquire (FOTO)

przejdź do komentarzy

Tłumaczy się ze swojego dziwnego zachowania u Oprah i opowiada, czemu nie chce żyć w cynicznym świecie.

tom cruise tom cruise/© Esquire
Musicie przyznać, że okładka z Tomem Cruisem to niemały rarytas. W końcu aktor bardzo rzadko zgadza się na jakąś sesję zdjęciową.

Magazynowi Esquire udało się jednak go namówić i do sklepów trafiło czerwcowe wydanie właśnie z Tomem w roli głównej.

Jeśli jesteście ciekawi, co ma do powiedzenia na temat swojej rodziny najsłynniejszy scjentolog na świecie, mamy dla Was fragment jego wywiadu.

- Ponieważ żyjemy w cynicznym świecie, bardzo łatwo być cynicznym. Ważne jest właśnie podjęcie decyzji, żeby nie być takim jak wszyscy i odrzucić cynizm. Możesz zastanawiać się ciągle, co poszło źle, albo wymyślić jak to naprawić. Właśnie o to chodzi w związku. Każdej nocy, zanim kładziemy się spać, patrzymy na siebie z Katie i zadajemy sobie pytanie "Jak sobie dzisiaj poradziliśmy".

- Teraz wsadzam Suri na huśtawkę i opowiadam jej historie o tym jak pracuje nad scenariuszem. Zaczynam od początku filmu, a potem przeprowadzam ją przez całą historię krok po kroku. Oczywiście, wszystko dostosowuje do jej wieku. [Suri] ma zaledwie 4 lata, ale już zadaje wszystkie odpowiednie pytania: Dlaczego tak się stało? Czy to są ci źli faceci? Ty jesteś tym dobrym, prawda?

Aktor opowiedział również o swoim dziwnym zachowaniu podczas występu w show Oprah Winfrey.

- Co się stało to się stało... Chciałem, żeby widownia była szczęśliwa [...], ale biorę odpowiedzialność za swoje postępowanie. Po wszystkim, wiele złych rzeczy było mówionych na mój temat, a kiedy już trafią do mediów, nic więcej nie możesz zrobić. Poczułem się jak uczeń, który pojawia się w nowej szkole, a wszystkie inne dzieci szepczą na Twój temat i nagle słyszysz, co oni mówią i myślisz sobie: Co?!


Tom podczas wywiadu u Ophry Winfrey


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!