Tom Hardy zgasił dziennikarza pytającego o jego seksualność

przejdź do komentarzy

Nie spodobało mu się.

tom hardy tom hardy/© Fame/Flynet
Na festiwalu filmów w Toronto Tom Hardy (38 l.) promuje nową produkcję, film Legend. Podczas konferencji prasowej doszło do pewnego incydentu. Jeden z dziennikarzy reprezentujących stronę internetową dla mniejszości seksualnych zapytał aktora:

- W najnowszym filmie twój bohater Ronnie jest bardzo otwarty w sprawach seksualności. Ty również w wywiadach, których udzielałeś w przeszłości, podkreślałeś, że twoja orientacja seksualna nie jest oczywista. Czy ciężko jest będąc gwiazdą mówić otwarcie o swojej seksualności?


Hardy nie przyjął pytania zbyt dobrze:

- Nie sądzę, żeby te tematy były szczególnie trudne do podejmowania przez celebrytów - odparł. - A czy ty pytasz mnie o moją seksualność? - zagadnął mąż Charlotte Riley, z którą właśnie oczekuje pierwszego dziecka.


- Uhm, jasne - odpowiedział dziennikarz.

- Dlaczego? - zaoponował aktor i zakończył wywiad:

- Dziękuję.


Ta niebyt miła rozmowa jest kontynuacją wątku, który hardy sam podjął w jednym z wywiadów przed laty. Zasugerował wówczas, że jako aktor próbował wielu rzeczy, również jeśli chodzi o seks.

- Jestem aktorem do chole*y jasnej. Grałem ze wszystkim i ze wszystkimi. Ale faceci nie pociągają mnie seksualnie. Podoba mi się ich fizyczność, ale seks gejów nie jest dla mnie - powiedział.


Trzy lata potem dosadnie komentował zainteresowanie kwestią swej orientacji seksualnej:

- Nigdy nie wkładałem mojego penisa facetowi. Nigdy nie miałem faj**sa w mojej d**ie i nigdy nie miałem piep**nej ochoty na to. Jeśli to jest coś, co lubisz, super. Ale to nie moja działka - odpowiedział ostro Hardy.

Tom Hardy zgasił dziennikarza pytającego o jego seksualność

Tom Hardy zgasił dziennikarza pytającego o jego seksualność

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!