Tomasz Jacyków - Markowska jest fenomenalna

przejdź do komentarzy

Stylista ocenia opolskie kreacje.

tomasz jacyków tomasz jacyków/© KAPiF
Z pewnym opóźnieniem, ale zabrał głos. W „Dzień Dobry TVN” niezastąpiony Tomasz Jacyków ocenił image gwiazd z Opola. Dostało się Irenie Jarockiej za czerwoną suknię z falbanami. To sukienka dla dwudziestolatki - skwitował Jacyków. Sama Jarocka wygląda pięknie, ale suknia do niej nie pasowała - dodał.

Zadrwił z Tatiany Okupnik. Festiwale jej się pomyliły, w tym stroiku mogłaby się poślizgać. Jacyków pojednawczo stwierdził, że Okupnik jest bardzo zgrabna, ale szyfony nie były odpowiednie na tę okazję. Michała Wiśniewskiego scharakteryzował krótko: To pół-ptak.

Tym razem Jacykowe „łaaaaaa” należało się Patrycji Markowskiej. Absolutnie, totalnie fenomenalna! rozpłynął się oceniając jej styl i figurę po urodzeniu dziecka.

Na temat Beaty Kozidrak Jacyków wypowiedział się z pewną powściągliwością, ale i jej się dostało: Tu mamy kosmos! - wykrzyknął na widok opiętej i błyszczącej liderki Bajmu. Każdy kraj ma swoją Dolly Parton - stwierdził stylista. Ale zapewnił, że Beata jest już ikoną ze swoim własnym stylem, a poza tym ten głos...
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!