Tomasz Karolak: Poświęcę się dzieciom, jeśli Viola...

przejdź do komentarzy

Aktor szczerze o swoim związku.

tomasz karolak tomasz karolak/KAPiF
Tomasz Karolak i Viola Kołakowska - tym związkiem żyła nie tak dawno temu cała Polska. W styczniu 2013 para udzieliła nawet głośnego wywiadu w Gali, który wywołał ogromny odzew:

Karolak: Ja po prostu nigdy przed Violką tego nie ukrywałem, że wciąż szukam. I w związku z tym niczego nigdy Ci nie obiecywałem.
Kołakowska: Ja to przyjmuję i nie oczekuję już nic więcej. Rzeczywiście inaczej sobie to wszystko planowałam, inne miałam wyobrażenia o związku. Musiałam nauczyć się być sama. Zrozumiałam, że ostatecznie człowiek zawsze jest sam.



Kuba Wojewódzki powiedział wówczas wprost - Karolak udaje związek (Wojewódzki o Karolaku: Facet udaje związek - tutaj).

Mimo słów krytyki, Tomasz i Viola nadal są razem i wydają się być szczęśliwi. Teraz aktor udzielił wywiadu Faktowi, w którym wyznał, dlaczego nie poświęca się dzieciom tak, jak niektórzy by sobie tego życzyli. Kiedy byłby w stanie zamienić się rolami ze swoją lubą?

– Nie ma żadnego problemu!(...) To jest naprawdę bardzo ciekawa alternatywa. Jeśli Viola będzie zarabiać na tym poziomie co ja (śmiech), to byłoby super. Mamy przecież dwoje dzieci i trzeba to wszystko jakoś ogarnąć.


Dobre podejście?

Cały wywiad z Tomaszem Karolakiem tutaj.

Tomasz Karolak: Poświęcę się dzieciom, jeśli Viola...

Tomasz Karolak: Poświęcę się dzieciom, jeśli Viola...

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!