Tomasz Kin nie będzie już prowadził Magla towarzyskiego

przejdź do komentarzy

Karolina Korwin-Piotrowska zostaje. Co jeszcze się zmieni?

karolina korwin piotrowska karolina korwin piotrowska/© KAPiF
To dość nieoczekiwany ruch "kadrowy" - jak podał portal Wirtualne Media, od września nie zobaczymy już Tomasza Kina w Maglu towarzyskim. Gospodynią programu zostanie Karolina Korwin-Piotrowska, którą co tydzień będzie odwiedzał inny dziennikarz zajmujący się tematyką show-biznesu.

Jak piszą WM, kierownictwo stacji podjęło decyzję o rozstaniu z Kinem, ponieważ dotychczasowa formuła magazynu wyczerpała się:

- Karolina i Tomek przez osiem lat prowadzili razem "Magiel towarzyski", znają się bardzo dobrze i zgadzają w wielu sprawach, dlatego uznaliśmy, że potrzebujemy nowej energii w programie - portal cytuje Małgorzatę Łupinę, zastępcę dyrektora programowego TVN ds. kanałów tematycznych.

Od jesieni w Maglu... więcej miejsca będzie poświęcone plotkom i wiadomościom z życia gwiazd publikowanym w internecie.

- Format programu od ośmiu lat nie był zmieniany. Kiedy "Magiel" startował, show-biznes w Polsce opierał się na kolorowych czasopismach drukowanych, a internet raczkował. O Facebooku czy Twitterze jeszcze nikt nie słyszał. W tej chwili show-biznes w dużej części przeszedł do nowych mediów - Wirtualne Media cytują dyrektor Łupinę.Tomasz Kin nie będzie już prowadził Magla towarzyskiego

Tomasz Kin nie będzie już prowadził Magla towarzyskiego

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!