Tomasz Schuchardt - polski Robert Pattinson? (FOTO)

przejdź do komentarzy

"Tomek to piekielnie zdolny młody aktor". Dodajmy także - bardzo przystojny.

tomasz schuchardt tomasz schuchardt/knockknockactors
Jednym z aktorów nagrodzonych w czasie tegorocznego Festiwalu Filmowego w Gdyni jest Tomasz Schuchardt.

23-letni aktor zagrał główną rolę w filmie Marcina Wrony Chrzest. I wiele wskazuje na to, że będzie to przełomowy moment w karierze Schuchardta. Wokół aktora zaczyna się robić coraz większy szum.

Na stronie stopklatka.pl czytamy, że Schuchardt od dziecka marzył o teatrze. Po maturze dostał się do dwóch szkół teatralnych - krakowskiej i warszawskiej. Wybrał tę pierwszą. W 2008 roku zagrał w spektaklu Teatru Telewizji Tajny współpracownik, jest też aktorem łódzkiego teatru im. Stefana Jaracza.

Mimo niewielkiego stażu, na koncie aktora są już nagrody: w 2009 roku dostał nagrodę na XVIII Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi, rok wcześniej otrzymał nagrodę zespołową za spektakl Dobry człowiek z Syczuanu.

Tomek ma coś niepokojącego, dzikiego w sobie, przykuwa uwagę rozmówcy, oczarowuje, ma to coś, co przyciąga - piszą o nim w internecie.

Dla potencjalnych fanek mamy jednak trzeźwiącą wiadomość - gdy Schuhardt dziękował za nagrodę w Gdyni, słowa wdzięczności skierował też pod adresem swojej dziewczyny.

W każdym razie czekamy na kolejne role aktora.
Foto: www.knockknockactors.com

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!