Top model 2, 2. odcinek

przejdź do komentarzy

Polskie Kardashianki i śliczna laleczka.

top model 2 top model 2/TVN
Czeka na was sława, "PINIĄDZE" i ogromna kariera!!! - zachęcała Dżoana. - Szukam dziewczyny, co jest piękna i kobieca! - zachęcała przed castingiem na Śląsku.

Co udało się jej "złowić"?

Oto dziewczyny, które poznaliśmy w 2. odcinku:

Agnieszka Tadrzak - 25 lat z Zabrza. Narzekała, że brakuje jej murzyńskich walorów. Kupiła sympatię jurorów (zwłaszcza Tyszki) słodkim deserem, który sama upiekła. Dała Tyszce skosztować, a potem chwaliła się: Tyszka jadł mi z ręki!.

Ania - sporo czasu zajęło jej opisywanie trudnej sytuacji finansowej, jaką ma w domu. Płakała ona i jej mama, której Ania obiecała pierwsze zarobione pieniądze. Masz być silną, pewną siebie, ambitną kobietą! - powiedziała Korwin-Piotrowska.

Olga Kaczyńska - Jesteś przepiękna, najładniejsza! - zachwycała się Krupa. Słodka dziewczynka, która na castingu pojawiła się z rodzicami, usłyszała też, że jest seksbombą. Olga pozowała w małym, dziecięcym basenie. Dowiedziała się, że musi popracować nad ciałem, ale oczywiście przeszła dalej.

Greta Ludziejewska - 29 lat, czyli - według regulaminu - za stara na bycie top model. Pozowała już do Playboya, może dlatego spodobała się Krupie, która po angielsku zaczęła się wkurzać. Break the rules! - krzyknęła i zadecydowała wbrew regulaminowi, że Greta wejdzie do programu.

Siostry Anna i Lilith Mnasakanyan, które śmiało można okrzyknąć polskimi Kardashiankami - pochodzą z Armenii, do Polski przyjechały 15 lat temu. Ja z kałasznikiem chodzę za nimi - wyznał ojciec. Dziewczyny robiły samoloty, do zabawy został wciągnięty Tyszka. Jezu, to jakiś seks jest w ogóle - stwierdziła Korwin.

Katarzyna Woźniak - 18-latka, miała poderwać Dawida Wolińskiego. Coś tu masz - powiedziała siadając na stole i dotykając brody projektanta. Dlaczego jesteś w majtkach na dyskotece? - dziwił się Woliński - Może kupić ci sukienkę? Kasia słabo uwodziła Dawida, ale gdy założyła kombinezon, w którym pozowała Anja Rubik, jurorzy powiedzieli "tak".

Gabriela Pacholarz z Maćkówki pod Rzeszowem. Najbardziej rozgadana uczestniczka show. gadała jak nakręcona, między innymi o szkolnym przedstawieniu Kopciuszka. Świat mody to jest jakaś bajka dla mnie - zachwycała się Gabi. Bierzcie mnie, bo ja tryska energią! - wrzeszczała, a Tyszka stwierdził nawet, że chętnie by się z nią rozmnożył. Krupa oszukała ją mówiąc, że dziewczyna nie przechodzi dalej. Radość Gabrieli, gdy usłyszała, że weszła do show, była wielka i głośna, rzecz jasna.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!