Top Model 2 - one przeszły do 2. etapu (FOTO)

przejdź do komentarzy

Zobaczcie pierwsze kandydatki do tytułu najlepszej modelki.

top model 2 top model 2/TVN
Wczoraj relacjonowaliśmy Wam przebieg dwóch castingów do Top Model. Zostań modelką. Dziś chcemy Wam pokazać zdjęcia dziewczyn, które dostały się do 2. etapu.

Oto one:

Paulina Sabrina Alaw, Miss Ziemi Siedleckiej. Niska, ale ambitna. Chce walczyć twarzą, twierdzi, że ma talent prezenterski (cokolwiek to znaczy).

Karolina Henning - Dawid Woliński powiedział o niej "lasunia". Dziewczyna miała ciężkie życie, dlatego uważa, że jej atutem jest "twarda skóra". Jurorzy zwrócili uwagę na niesamowite spojrzenie Karoliny.

Oliwia Downar-Dukowicz - właścicielka najładniejszego biustu, skromna i urocza. Trochę nieśmiała. Jurorom "sprzedała" historię o smutnych latach dorastania, gdy ważyła prawie 80 kg i nie miała przyjaciół.Magda Roman - usłyszała, że ma twarz stworzoną do modelingu, dowiedziała się też, że ma "boczki" i musi schudnąć. Zapowiedziała, że na warzywnej diecie zrzuci 10 kg.

Wiktoria Driuk - zapamiętamy ją, jako właścicielkę dużego tatuażu przedstawiającego węża. To symbol niezależności - stwierdziła rockowa dziewczyna. Wiktoria rozłożyła na łopatki Marcina Tyszkę, gdy zlizywała sok pomarańczowy ze swego ciała. Było gorąco!Michalina Manios - bohaterka najbardziej poruszającej historii. Urodziła się z cechami płciowymi zarówno męskimi, jak i żeńskimi. Mając 18 lat przeszła operację i z Michała zamieniła się w Michalinę.Dorota Trojanowska - do tej pory spełniała się jako mama, teraz chce spełnić swoje marzenia. Dawid Woliński zaznaczył, że jeszcze nie widzi jej w modelingu, ale... Ona sama wydała się nam sympatyczna i mądra. Trochę ćwiczeń i powinno być super!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!