Top najtrudniejszych kobiecych wyborów

przejdź do komentarzy

Zobacz, z jakimi dylematami najczęściej borykają się kobiety.

najczęstsze kobiece wybory najczęstsze kobiece wybory/mat.prasowe
Kobiece niezdecydowanie dopada czasem każdą z nas. Dzieje się tak niezależnie od wieku, dojrzałości, natury czy urody. Po prostu takie jesteśmy - czasem nie do końca wiemy czego chcemy. Wyborów jest mnóstwo ...

Zapuszczasz włosy, minęły dwa lata. W końcu twoja fryzura osiąga pożądany kształt. Budzisz się następnego dnia, patrzysz w lustro i już marzysz o grzywce. Pędzisz do fryzjera, jeden ruch nożyczek i już masz grzywkę spadająca na oczy. W tym momencie zaczynasz myśleć o zapuszczaniu włosów..

Idziesz na imprezę, ON na niej będzie. Otwierasz szafę i dramat… nie masz się w co ubrać. Zastanawiasz się - bluzka z dekoltem czy sukienka mini? Wysokie szpilki czy niskie baleriny, w których będziesz mogła przetańczyć całą noc? Podkreślić mocno usta, czy lepiej oczy? Przyjść punktualnie, czy spóźnić się półtorej godziny i mieć mocne wejście? Która z nas się nad tym nie zastanawiała…

Top najtrudniejszych kobiecych wyborów

Jesteś na imprezie, poznaliście się, jesteście wspólnie przy barze. Co zamówić do picia? Wybór jest duży. Jeśli masz ochotę na orzeźwienie z nutką mięty, mniejszą zawartość alkoholu i kwaskowaty smak jabłka sięgnij po nowego Redd`s Apple Dry. Jeśli natomiast wolisz intensywny, jabłkowy smak wybierz Redd`s Apple Maxa Co ważne oba nowe Redd`sy lubią zarówno mężczyźni jak i kobiety – wreszcie możecie zamówić to samo.

Kobiece niezdecydowanie wynika z mnogości wyborów, które mamy. I nie ma w tym nic złego. Decyzja, którą podejmujemy zależy od wielu okoliczności: naszego nastroju, osobistych preferencji, impulsu, wcześniejszych doświadczeń. Tak jak nie ma dwóch identycznych kobiet, tak też nie zawsze jesteśmy skłonne do podejmowania tych samych wyborów.

Jedno jest pewne - zawsze warto mieć wybór!


A jak jest u Was?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!