TOPSHOP w Zalando z Carą Delevingne!

przejdź do komentarzy

Zobaczcie ubrania w stylu modelki!

zalando zalando/FameFlynet/ mat. prasowe
W kwietniu ruszyła nowa, wspólna kampania marki TOPSHOP i internetowego sklepu Zalando - „TOPSHOP w Zalando”. Bohaterką akcji została top modelka Cara Delevingne, która w reklamie z charakterystyczną dla siebie swobodą i luzem nosi ubrania, tak zwane must-have'y, przygotowując tym samym fanów marki z całej Europy na najświeższe trendy!

Mieszkasz w Warszawie, Radomiu albo Koziej Wólce? Internetowy sklep Zalando dostarczy TOPSHOP pod Twoje drzwi!

Kampania została wyreżyserowana przez Gordona von Steiner’a, a o stylizację zadbała sama dyrektor kreatywna TOPSHOP’a Kate Phelan.

Cara dopracowała swój styl. Potrafi wyglądać jednocześnie zawadiacko i wyrafinowanie. Jest wolnym duchem, czemu daje wyraz swoimi stylizacjami , w których z łatwością łączy szyk z luźnym codziennym stylem.” - mówi Kate Phelan, dyrektor kreatywna TOPSHOP.

A jak wygląda ta kampania? Modelka tworzy nieistniejące wyrazy próbując wymówić nazwy europejskich miast, do których Zalando dostarcza markę TOPSHOP. Aby dostosować się do wymogów różnych rynków stworzono parę wersji reklamy, w tym jedną paneuropejską zmiksowaną na podobieństwo teledysku muzycznego. Kampania jest także wspierana scenami kulis sesji zdjęciowej w Los Angeles.

Kampania "TOPSHOP w Zalando" nawiązuje do wcześniejszej kampanii Are You Ready?, do której reklamę tworzył również Gordon von Steiner. Obie reklamy kręcono w abstrakcyjnym białym pudle, które przypomina opakowania Zalando. Sklep internetowy oferuje szeroki asortyment obuwia i odzieży, nie pobierając przy tym opłat ani za przesyłkę ani za zwrot.

Dla Zalando i naszych 15 milionów aktywnych klientów w całej Europie, TOPSHOP jest inspirującym partnerem z samej modowej czołówki. Nasza wspólna kampania obiera innowacyjny i śmiały kierunek, który świetnie wpisuje się w filozofię rozwoju Zalando.”- mówi Carsten Hendrich, VP Brand Marketing Zalando.

TOPSHOP w Zalando z Carą Delevingne!
Koszulę Topshop - 159 zł - kupisz TUTAJ

TOPSHOP w Zalando z Carą Delevingne!
Spodnie Topshop - 199 zł - kupisz TUTAJ

TOPSHOP w Zalando z Carą Delevingne!
Jeansy Topshop - 199 zł - kupisz TUTAJ

TOPSHOP w Zalando z Carą Delevingne!
Szorty Topshop - 149 zł - kupisz TUTAJ

TOPSHOP w Zalando z Carą Delevingne!
Sukienkę Topshop - 249 zł - kupisz TUTAJ

TOPSHOP w Zalando z Carą Delevingne!
Buty Topshop - 219 zł - kupisz TUTAJ

TOPSHOP w Zalando z Carą Delevingne!
Buty Topshop - 249 zł - kupisz TUTAJ


Więcej produktów marki Topshop znajdziecie tutaj.

Zobaczcie stylizacje modelki!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!