Tori Spelling zdradzona po raz kolejny!

przejdź do komentarzy

Czy i tym razem przebaczy mężowi?

tori spelling tori spelling/© Fame/Flynet
Ponad rok temu media żyły skandalem, który wywołał Dean McDermott (48 l.) zdradzając swoją żonę, Tori Spelling (41 l.). Jak grzyby po deszczu rosła ilość kobiet, które twierdziły, że spały z celebrytą. To nie koniec, jedna z kochanek Deana zdradziła prasie, że w chwilach intymnych mężczyzna narzekał na brak seksu z żoną. Szybko pojawiły się kolejne plotki mówiące o tym, że Dean jest uzależniony od seksu.

Tori od lat wiedziała, że Dean ją zdradza. Miał dwie dziewczyny, z którymi regularnie się spotykał. Tori o wszystkim wiedziała. Ciągle mu groziła, że wyrzuci go z domu, ale nie przestała go nigdy kochać. Mówiła, że Dean ją zdradza, bo potrzebuje seksu, jest od niego uzależniony. Zmuszała go do odwyku, ale ciągle stawiał opór - pisała prasa.


Tori nie zdecydowała się na rozwód. Zabrała męża na terapię, która najwidoczniej nie pomogła mu stać się wiernym mężczyzną.

Muszę to uporządkować. Nie jest tak, że przestajesz kogoś kochać, ponieważ on zrobił ci coś złego - mówiła celebrytka.


Ile razy można zdradzać i wybaczać? Tori widocznie ma jeszcze pewien zapas wyrozumiałości do swojego męża. Magazyn Star właśnie opublikował informacje o kolejnej zdradzie Deana. Mężczyzna uprawiał seks ze swoją byłą żoną, Mary Jo Eustace. Podobno Tori jest załamana, ale próbuje zachować twarz...

Pora wziąć się w garść i zażądać rozwodu?


Tori spelling zdradzona po raz kolejny!

Tori spelling zdradzona po raz kolejny!

Tori spelling zdradzona po raz kolejny!

Tori spelling zdradzona po raz kolejny!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!