Torri Spelling z pięciorgiem dzieci na obiedzie (ZDJĘCIA)

przejdź do komentarzy

Ostatnio miała załamanie nerwowe.

tori spelling tori spelling/© Forum/ BACKGRID
Tori Spelling (44 l.) od kilku lat żyje na prawdziwym "rollercoasterze". Była gwiazda Beverly Hills 90210 kilka lat temu zmagała się z dużymi problemami małżeńskimi. Jej związek z Deanem McDermottem wisiał na włosku, gdy okazało się, że mąż Tori zdradzał ją, bo Tori nie była w stanie zaspokoić jego ogromnego apetytu na seks.

Szokujące doniesienia o MAŁŻEŃSTWIE Tori Spelling

Do tego dołączyły sie problemy finansowe rodziny. Tori urodziła piątkę dzieci, w międzyczasie zarabiała na sprzedawaniu prywatności rodziny. Opowiadala w telewizji o zdradach Deana, na swojej stronie internetowej pokazywała, jak zaradną i oddaną jest mamą.

Nic dziwnego, że w końcu przeżyła załamanie nerwowe i wypadła z karuzeli, na której znalazła się sama na własne żądanie.

W ostatnich dniach Tori kilka razy miała do czynienia z policją. Najpierw służby przyjechały do niej, gdy przeżywała wspomniane załamanie nerwowe. Potem Dean wezwał policję, gdy Tori wyszła z domu z jednym z dzieci nie uprzedzając go o tym.

Tori Spelling PRZERYWA MILCZENIE po tym, jak ogłoszono, że ma załamanie nerwowe

Na zdjęciach, które widzicie, rodzina jest w komplecie. Rodzice i pięcioro dzieci pojechali na lunch. Z opisu paparazzi wynika, że rodzina wracała do domu... pod eskortą policji.Torri Spelling z pięciorgiem dzieci na obiedzie (ZDJECIA)

Torri Spelling z pięciorgiem dzieci na obiedzie (ZDJECIA)

Torri Spelling z pięciorgiem dzieci na obiedzie (ZDJECIA)

Torri Spelling z pięciorgiem dzieci na obiedzie (ZDJECIA)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (14): sortuj