Tragiczna śmierć gwiazdy popularnego programu: BYŁA TOTALNĄ DEBEŚCIARĄ

przejdź do komentarzy

Znane są przyczyny śmierci.

zmarli 2018 zmarli 2018/
Smutna wiadomość dla wszystkich fanów programu TTV Gogglebox. Przed telewizorem. Wczoraj pojawiła się informacja o jednej z ulubionych bohaterek – pani Basi. Barbara Romaniuk została potrącona na ulicy w Warszawie. Zmarła 12 lutego w poniedziałek.

Mark Salling NIE ŻYJE! Aktor prawdopodobnie popełnił samobójstwo


Wczoraj popołudniu odeszła nasza ukochana Basia. Zawsze pogodna, uśmiechnięta, niezwykle ciepła. Żadne słowa nie wyrażą tego jak wspaniałą osobą była. Dziękujemy Ci Basiu za te wszystkie lata razem, zawsze będziesz w naszej pamięci. Do zobaczenia w lepszym świecie.
- czytamy na Fanpagu.

Nie żyje Olivia Lua. To już 5 śmierć aktorek porno w ostatnim czasie

Fani uwielbiali ja za ciętą ripostę i pogodne nastawienie do życia:

Ale przykra wiadomość :(jeszcze wczoraj oglądałam powtórki GB :(była wspaniała pełna ciepła i ciętego humoru kobietą. Kondolencje dla bliskich, przyjaciół... eh...

Ale przykra wiadomość 😪

Jej poczucie humoru i dogryzki do pana Józka 😇 będzie Pani brakować ..
Taka super babka :(totalna debeściara, kościelne mohery mogą brać przykład z pani Basi uśmiechnięta, wesoła, radosna, wyluzowana, od pani Basi biła taka pozytywna energia że aż człowiek z radością i niecierpliwością czekał na kolejny odcinek, szkoda że panią Basię, pana Józka i panią Reginę znam tylko z TV :(.

Wielka szkoda, tworzyła wspaniałe TRIO z panią Reginą i panem Józiem. Wczoraj z córkami oglądałam powtórki programu z jej udziałem.
- brzmią komentarze.

Dla wielu fanów program już nie będzie taki sam.
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (13): sortuj