Trudno się nie wzruszyć - Marysia złożyła mamie Martynie życzenia

przejdź do komentarzy

"A szczególnie zdrowia jak złotej rybki ale terz pomyślności i radości..."

martyna wojciechowska martyna wojciechowska/© KAPiF
Martyna Wojciechowska (41 l.) ostatnie dni spędziła na Florydzie. Dziennikarka bawi tam z córeczką, Marysią Błaszczyk. Obie korzystają z cudownej pogody, kąpią się w oceanie i odpoczywają.

Zobacz: Martyna Wojciechowska żegna byłego partnera

W czwartek Marysia nie zapomniała o Dniu Matki. Wręczyła mamie laurkę z przepięknymi życzeniami. Martyna rozczuliła się - nie tylko treścią, ale i formą życzeń napisanych przez 8-letnią córkę:

Z okazi dnia Mamy życzę Ci: uśmiechów najwiękrzych, prezentów wielkich i causów miłych a szczególnie zdrowia jak złotej rybki ale terz pomyślności i radości. Wiesz Mamo? Nigdy nie miałam lepszej mamy. A mamy są poto rzeby przy Tobie była i cię kochała. Dziękuję! Twój Pyszczek - Wojciechowska zamieściła życzenia w oryginalnej wersji na swoim Facebooku.


Zobacz: Wojciechowska na FB: Zachorowałam, długo byłam w szpitalu

A potem pokazała wspólne zdjęcia z córką.

Słońce na Florydzie jest niepowtarzalne! Nie mogło być inaczej, musiała powstać tu sesja do najnowszych rzeczy z kolekcji Martyna X LifeStab. W rolach głównych moja Marysia i ja - napisała podróżniczka.


Marysia wyrosła. Jest piękną i bardzo mądrą dziewczynką - życzymy, by wszystkie życzenia, które złożyła mamie, spełniły się.

Zobacz: Mama, dziecko i chusta, czyli kwintesencja macierzyństwa (PIĘKNE ZDJĘCIA)Trudno się nie wzruszyć - Marysia złożyła mamie Martynie życzenia

Trudno się nie wzruszyć - Marysia złożyła mamie Martynie życzenia

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!