Trzy kroki do lepszego jutra - Ratalska

przejdź do komentarzy

Rynek pożyczek ciągle ewoluuje. Szczególnie popularne stały się pożyczki przez internet, które oferuje m.in. Ratalska.pl. Dlaczego warto zdecydować się na tę pożyczkę?

ratalska.pl ratalska.pl/fot. iStock

Trzy kroki do lepszego jutra - Ratalska


Rynek pożyczek ciągle ewoluuje. Szczególnie popularne stały się pożyczki przez internet, które oferuje m.in. Ratalska.pl. Dlaczego warto zdecydować się na tę pożyczkę?

Bez zbędnych formalności


Procedurę uzyskania pożyczki w Ratalska.pl można opisać w trzech krokach:

1. Wybór okresu i kwoty pożyczki
2. Wypełnienie formularza online
3. Otrzymanie środków finansowych przelewem lub czekiem Giro

Trzy kroki do lepszego jutra - Ratalska

W wyborze okresu i kwoty pożyczki pomocny jest kalkulator dostępny na stronie internetowej.


To intuicyjne narzędzie pozwala sprawdzić jaka będzie orientacyjna wysokość raty miesięcznej, ile wyniosą odsetki oraz inne opłaty. Klient otrzymuje więc kompleksową informację o wszystkich kosztach, jakie towarzyszą pożyczce. Pożyczka może być zaciągnięta na okres od 6 do 24 miesięcy. Minimalna kwota wynosi 1 000zł, a maksymalna 10 000zł.

Wypełnienie formularza online wymaga podania podstawowych danych osobowych, określenia sytuacji majątkowej oraz wskazania ogólnego celu, na jaki zostanie przeznaczona pożyczka.

Cel ten może być dowolny, np.:


- opłata bieżących rachunków,
- sfinansowanie remontu,
- rozrywka,
- zakup sprzętu AGD lub RTV,
- pokrycie kosztów codziennego utrzymania rodziny,
- sfinansowanie innych, pilnych potrzeb.

Wypełnienie formularza i złożenie wniosku możliwe są przez całą dobę. Każdy wniosek wymaga jednak rozpatrzenia, a to dokonywane jest w dni robocze w godzinach 8:00 – 19:00. Decyzja o przyznaniu pożyczki zapada zazwyczaj tego samego dnia lub w kolejnym dniu roboczym.

Przed podpisaniem umowy, każdy klient może zapoznać się z jej treścią, która dostępna jest w specjalnej zakładce na stronie internetowej. Tam też znaleźć można harmonogram spłaty pożyczki.

Ostatnim krokiem przed otrzymaniem pieniędzy jest weryfikacja danych w systemie Blue Media. Osoba, która bierze pożyczkę, zostanie poproszona o wykonanie przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1zł z konta, którego jest właścicielem.

W jaki sposób można otrzymać pieniądze?


Ratalska.pl umożliwia otrzymanie pożyczki na trzy sposoby. Pierwszym jest standardowy przelew na wskazane konto bankowe. Drugi sposób to również przelew na konto, ale w trybie przyspieszonym. Ostatni sposób do czek Giro. Jest to stosunkowo nowa metoda, która umożliwia odbiór pożyczki w formie gotówki w urzędzie pocztowym.

Kto może się ubiegać o pożyczkę od Ratalska.pl?


Ratalska.pl kieruje swoją ofertę głównie do kobiet w wieku od 20 do 80 lat, , które podsiadają polskie obywatelstwo i aktywny rachunek bankowy, mogą wykazać się stałym dochodem na terenie kraju na podstawie, np. umowy o pracę, renty, emerytury, itp. Każda osoba ubiegająca się o pożyczkę jest sprawdzana pod kątem figurowania w rejestrach dłużników, takich jak BIG.

Jak zabezpieczyć spłatę pożyczki?


W trosce o bezpieczeństwo swoich klientów, Ratalska.pl umożliwia ubezpieczenie pożyczki na wypadek niemożliwych do przewidzenia zdarzeń, które mogą mieć wpływ na terminową spłatę pożyczki. Klient może także zabezpieczyć swoje zdrowie i życie - już od kwoty 0,67 zł dziennie, możliwe jest wykupienie kompleksowej ochrony.

Artykuł został opracowany przez ekspertów z Ratalska.pl (brandu Aasa Polska S.A.)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!