Trzyletniego chłopca wciąż traktuje jak niemowlę (FOTO)

przejdź do komentarzy

To przez rozstanie?

dzieci gwiazd dzieci gwiazd/Fame/Flynet
Ostatnie miesiące nie były dla niej łatwe. Długo walczyła o związek - regularnie chodziła na terapię dla par. Niestety, ostatecznie doszło do rozstania.

Mowa o Hilary Duff. Gwiazda w 2010 roku zaręczyła się z hokeistą, Mike'm Comire. Wydawało się, że to będzie miłość aż po grób. W tym samym roku Duff założyła suknię ślubną, a dwa lata po ceremonii na świat przyszedł jej synek, Luca. Nagle coś zaczęło się psuć. Plotki były różne. Mówiono o zazdrości, braku czasu dla rodziny i innych sytuacjach, które miały negatywnie wpływać na ten związek.

Dziś gwiazda została sama z synkiem. Codziennie poświęca mu swój czas. Udaje jej się jedynie wyrwać na siłownię i od czasu do czasu na jakiś wywiad lub małą sesję zdjęciową. Najnowsze doniesienia głoszą, że mały Luca żyje jak król:

- Hilary bardzo go kocha i rozpieszcza. Kto wie, czy nie za bardzo się o niego troszczy. On wciąż jeździ w wózku, zasypia ze smoczkiem, pije z butelki, a ma już ponad trzy lata. Mama jest na każde jego zawołanie. Maluch lubi zasypiać w jej łóżku- czytamy na jednym z portali.


Nic złego?Trzyletniego chłopca wciąż traktuje jak niewolę (FOTO)

Trzyletniego chłopca wciąż traktuje jak niewolę (FOTO)

Trzyletniego chłopca wciąż traktuje jak niewolę (FOTO)

Trzyletniego chłopca wciąż traktuje jak niewolę (FOTO)

Trzyletniego chłopca wciąż traktuje jak niewolę (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!