Twoja twarz brzmi znajomo: Jerzy Grzechnik w roli Adele

przejdź do komentarzy

Jak mu poszło?

jerzy grzechnik jerzy grzechnik/kapif,facebook
W ostatnim odcinku Twoja twarz brzmi znajomo, Jerzy Grzechnik zaśpiewał utwór Hello autorstwa Adele. Jego wykonanie bardzo spodobało się publiczności, która nagrodziła go owacją na stojąco. Aktor, który na co dzień występuje na deskach teatru Buffo, napisał na swoim facebooku:

Kochani! To jakaś niewyobrażalna dawka adrenaliny!!! Jestem wyżęty jak gąbka! Wygląda na to, że nie miałem świadomości na co się piszę... Mimo, że siedziałem przed telewizorem, myślałem, że ze strachu i przerażenia zapadnę się pod ziemię! Ale na szczęście już po.


Najdłuższej jednak zeszło z charakteryzacją. Okazuje się, że samo przygotowanie aktora do roli Adele zajęło naprawdę dużo czasu. Aktor napisał na swoim fanpage, że w końcu zrozumiał co muszą przechodzić kobiety:

Kochane kobitki! Po tych kilkudziesięciu godzinach spędzonych w charakteryzacji, w końcu wiem, co Wy czujecie na co dzień! Życzę Wam jak najmniej kurzych łapek, opadających powiek i zmarszczek mimicznych.


Zobacz więcej: ZOBACZCIE, JAK OD POCZĄTKU KARIERY ZMIENIAŁA SIĘ ADELE (FOTO)

Czy podobał Wam się jego występ?

 
Jerzy Grzechnik jako wspaniała Adele!

Opublikowany przez Twoja twarz brzmi znajomo na 12 marca 2016


Powiem Wam szczerze, że nie przypuszczałem, że tak komfortowo poczuję się w kobiecej skórze. ;-) Jeśli chcecie jeszcze...

Opublikowany przez Jerzy Grzechnik na 13 marca 2016

Twoja twarz brzmi znajomo: Jerzy Grzechnik w roli Adele

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!