Tyga przesadził? ZDEMOLOWAŁ cały dom

przejdź do komentarzy

Co w niego wstąpiło?!

tyga tyga/FameFlynet,
Raper Tyga (26 l.), a prywatnie partner Kylie Jenner (18 l.), ma poważne kłopoty. Popadł w konflikt z właścicielem mieszkania, które kompletnie zdemolował. Wokalista podnajmował apartament dla swojej firmy odzieżowej Egypt Last Kings Clothing. Muzyk jest miłośnikiem Egiptu i starał się zmienić lokal pod ten klimat.

Zobacz więcej: Kylie zniesie każde upokorzenie, które zafunduje jej Tyga!

Co tak zirytowało właściciela posiadłości? Otóż w czerwcu 2015 roku, zastał ją całkowicie zdemolowaną. Frontowe drzwi były pomalowane w hieroglify, sufit przemalowany, a na pięciu tysiącach metrów kwadratowych, ktoś wylał betonowe plamy. Najgorsze jednak było to, że ktoś wlał farbę... do kanalizacji.

Tyga, który przez pięć miesięcy wynajmował lokal, musiał stawić się w sądzie. Właściciel domaga się 75 000 $ odszkodowania. Co najlepsze, były partner Blac Chyny stwierdził, że... wszystko jest z budynkiem w porządku i to właściciel ma problem i po prostu się czepia.

Zobacz więcej: KYLIE JENNER MA SWÓJ CUCHNĄCY SEKRET... (FOTO)

Właściciel stara się szukać nowych lokatorów i ma nadzieję odzyskać pieniądze. Posiadłość jest warta 4,8 miliona dolarów. Koszt wynajęcia rezydencji za noc to 2495 dolarów. Miesięczny czynsz wynosił rapera 40 tysięcy $.

Ciekawe czy właściciel posiadłości odzyska swoje pieniądze?


Tyga przesadził? ZDEMOLOWAŁ cały dom

Tyga przesadził? ZDEMOLOWAŁ cały dom

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!