'Tylko przyjaźń' Weroniki Rosati

przejdź do komentarzy

Znowu plotki o romansie z Żuławskim.

weronika rosati weronika rosati/© KAPiF / 336541F
Wśród gości, którzy 14 lipca zjawili się w ambasadzie Francji w Warszawie na przyjęciu wydanym z okazji święta narodowego tego kraju, uwagę zwracała pewna para. Znany reżyser Andrzej Żuławski przyszedł, mając u boku piękną aktorkę Weronikę Rosati. Mistrz i jego muza, czy po prostu dobrzy przyjaciele? - Fakt zżera ciekawość..

Jeszcze niedawno pisano, że tych dwoje łączy coś więcej niż przyjaźń. Dowodem miał być sam gust zainteresowanych - ona lubi dojrzałych mężczyzn, on młode dziewczyny.

Żuławski przez 17 lat związany był z Sophie Marceau, młodszą zresztą o 26 lat. Weronika zainteresowała media romansem ze starszym o 22 lata Maksem Kolonko.

- Romans? Ja, 66-letni, zapomniany starzec, i ta młoda dziewczyna? Nie rozśmieszajcie mnie. Znam Weronikę od dziecka i pomagam jej w karierze - broni się reżyser.

- Przecież to jest śmieszne. Andrzej zna Weronikę od dziecka, to przyjaciel rodziny - powiedziała Faktowi Teresa Rosati, stając w obronie córki. - Weronika nie pobiera żadnych lekcji aktorstwa, tylko zwyczajnie korzysta z rad Andrzeja, który dobrze ją zna.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!