TYLKO U NAS - Ekspert od mowy ciała odczytuje RELACJE między Kylie i Scottem

przejdź do komentarzy

Specjalnie dla Kozaczka: jak NAPRAWDĘ wygląda ich związek.

kylie jenner kylie jenner/© Forum/ BACKGRID
Specjalnie dla Kozaczka Maurycy Seweryn, którym komentował mowę ciała w TVN Fakty, Polskim Radio i dzienniku.pl, analizuje zachowanie gwiazd - ich gesty, mimikę i mowę ciała. Z komentarzy profesjonalisty mamy szansę dowiedzieć się, czy plotki, które krążą o gwiazdach i ich relacjach z innymi, mają ziarno prawdy.

Na pierwszy ogień wybraliśmy najgłośniejszą dziś parę show-biznesu Kylie Jenner i Travisa Scotta. Znali się zaledwie kilka miesięcy, gdy okazało się, że Kylie jest w ciąży. Po tym, jak celebrytka zamknęła się w domu, a ojciec dziecka pojawiał się sam w klubach czy na imprezach, zaczęto plotkować, że ich związek jest fikcją i para rozstała się. Tymczasem po urodzeniu córki, Stormi, świeżo upieczony tata miał się okazać idealnym partnerem i głową rodziny.

O komentarz poprosiliśmy Maurycego Seweryna. Ekspert od mowy ciała dokładnie obejrzał zdjęcia z pierwszego wspólnego wyjścia Kylie i Scotta. Co zobaczył? Jak - w oparciu o mowę ciał obojga - można opisać panujące w tym związku relację? Zobaczcie galerię, to bardzo ciekawe:)


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (2): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość 10-03-18, 16:34 cytuj
  śmierć za śmierć , jeśli to przeczytasz Twoi rodzice umrą w ciągu 1 miesiąca. Nie wierzysz? - to dlaczego Krzysztof - 36 lat umarł 25 Grudnia - powodu nie określili.Możesz tego uniknąć wysyłając to na 25 pytań. Sorki , ale nie chce ryzykować
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 10-03-18, 09:20 cytuj
  Galeria - nie wchodze
  Nie masz konta? Zarejestruj się!