TYLKO U NAS: Monique Lehman opowiada o Papciu Chmielu i mówi o swojej mamie!

przejdź do komentarzy

Opowiedziała historię z jej dzieciństwa.

monique lahman monique lahman/Instagram
Monique Lehman spotkała się z nami w ramach promocji swojej najnowszej biograficznej książki Wątek sławy Monique Chmielewska – Lehman. Niesamowite życie córki Papcia Chmiela.

TYLKO U NAS: Monique Lehman z żon Hollywood ocenia suknię ślubną Meghan Markle

Monique wzięła udział w programie Żony Hollywood i dzięki temu dowiedzieliśmy się wiele na temat jej życia prywatnego. Oprócz tego, że Monique jest artystką, jest też znana z tego, że jest córką lubianego i szanowanego rysownika Papcia Chmiela (Henryka Lehmana).

Dużo wiemy na jego temat, ale trochę mniej na temat Mamy Monique. W wywiadzie zdradza nam w jaki sposób była wychowywana i jak wspomina dzieciństwo.


Mój tatuś w jednym kierunku nas wychowywał, a mama w zupełnie przeciwnym i nigdy nie było momentu, żeby mieli wspólne zdanie na jakikolwiek temat. Moja osobowość też jest zupełnie inna niż wszystkich. Tata nas uczył twórczości sztuki, jak się żyje w dzikiej puszczy, żeby przeżyć bez jedzenia i bez wanny. Natomiast mama uczyła mnie żeby elegancko jeść, prostować się, jak się odzywać do ludzi żeby wiedzieli że jestem damą.
- powiedziała w wywiadzie dla Kozaczka.

Monique Lehmann opowiedziała również historię z dzieciństwa:

Miałam 5 lat i nigdy nic nie jadłam, byłam taki chudziutki szkielecik. Mama poszła do lekarza i zapytała: Panie doktorze, co mam zrobić, niech ona coś je. A on powiedział: Proszę jej nic nie dawać do jedzenia przez tydzień i będzie wszystko w porządku, wszystko się wyreguluje. Po tygodniu głodówki mama przyszła do mnie i się pyta: Moniczko czy mogę ci kanapkę zrobić?
- opowiada Monika.

Monique Lehman z Żon Hollywood zapewnia, że jej biust jest naturalny


Co odpowiedziała Monique jako dziecko?

Mamusiu, ja nie jestem głodna.

Na szczęście Pani Monika cieszy się teraz zdrowiem i witalnością!


My dad Papcio Chmiel

Post udostępniony przez Monique Lehman Chmielewska (@chmielewskalehman)Preparing for the interview #zonyhollywood#zonyhollywoodtvn

Post udostępniony przez Monique Lehman Chmielewska (@chmielewskalehman)Visiting my father #papciochmiel#zonyhollywood#zonyhollywoodtvn

Post udostępniony przez Monique Lehman Chmielewska (@chmielewskalehman)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (4): sortuj