TYLKO U NAS: Monique Lehman z żon Hollywood ocenia suknię ślubną Meghan Markle

przejdź do komentarzy

Oceniła także styl POLEK!

monique lehmann monique lehmann/Instagram/Forum
Monique Lehman spotkała się z nami w ramach promocji swojej najnowszej biograficznej książki Wątek sławy Monique Chmielewska – Lehman. Niesamowite życie córki Papcia Chmiela . Monique oprócz tego, że jest malarką, grafikiem i twórczynią pięknych gobelinów od zawsze interesowała się też modą. Prowadzi stronę internetową, na której tworzy własne projekty ubrań.

Monique Chmielewska-Lehman: Aby być artystą, trzeba mieć bogatego męża

Co powiedziała na temat sukni ślubnej Meghan?


Udało mi się zobaczyć kilka migawek z tego ślubu na YouTube (…) Uderzyła mnie prostota, piękno i szlachetność materiału. Dla mnie w modzie materiał jest bardzo ważny. A tutaj widziałam ten piękny welon z organzy, z jedwabiu. Cudowne było jak powiewał i pokazywał te hafty. Ona wyglądała zjawiskowo
- powiedziała dla Kozaczka Monique Lehman.

Dużo mówiło się również o fryzurze i makijażu Maghan. Według Monique wszystko ze sobą współgrało. Artystka uważa, że kobieta nie musi mieć tony makijażu, aby wyglądać pięknie, a naturalność jest zawsze przez nią ceniona.

Kinga Korta zdradziła PŁEĆ dziecka (INSTAGRAM)

Monique od wielu lat mieszka Los Angeles i porównała dla nas modę jaka panuje za oceanem, z naszą, Polską. Jak ubierają się Polki i jaki mają styl?


To w ogóle jest nieporównywalne. Styl polskich kobiet i styl amerykańskich. Musimy zauważyć na jakiej konstrukcji znajduje się ten strój. Wszystkie Polki są piękne, szczupłe i zgrabne, a wiele Amerykanek musi strojem nadrabiać swoje niepożądane obfitości. Także na większości polek wszystko dobrze wygląda, cokolwiek nie założą. Nadrabiają bardzo dodatkami. Te które nie mogą sobie na piękne stroje pozwolić to tak zaszokują dodatkiem, że wyglądają jak z magazynu mody
- powiedziała Monique w naszym wywiadzie.


Zgadzacie się?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (3): sortuj