Tymochowicz nazwał Foremniak hipokrytką

przejdź do komentarzy

Jego zdaniem cierpi na żeńską wersję kompleksu Piotrusia Pana.

małgorzata foremniak małgorzata foremniak/© KAPiF
To chyba jedna z najostrzejszych krytyk pod adresem Małgorzaty Foremniak.

W rozmowie z Twoim imperium wybitny psychiatra i znany specjalista od wizerunku określili ją mało inteligentną hipokrytkę, dodając, że cierpi ona na żeńską wersję kompleksu Piotrusia Pana.

W wywiadach i sesjach zdjęciowych dla prasy Foremniak sprawia wrażenie miłej, otwartej, pełnej ciepła. Jeśli jednak obejrzymy jej zachowanie w telewizji, trudno się nie zgodzić - to egzaltowana kobieta, która sprawia wrażenie, że bardzo chciałaby być znów 20-latką, choć to przecież niemożliwe. To samo zauważają też inni.

- Ta pani przypomina rozkapryszoną pannę, która nie do końca pogodziła się z upływem czasu
, stąd melancholijno-sentymentalny nastrój tych wywiadów - powiedział specjalista od wizerunku, Piotr Tymochowicz, dodając, że niektóre jej wypowiedzi świadczą nie tylko o braku powagi, ale i niskim ilorazie inteligencji. - Na przykład mówi: nie fakty i czyny się liczą, a intencje. Przecież to bzdura. Nawet mądrość ludowa mówi o tym, że dobrymi intencjami piekło wybrukowane! Z sentymentalno-melancholijnego obrazu, który rysuje ta pani, wynika, że jej ulubionymi lekturami są Mały Książę i Piotruś Pan, że cierpi ona na syndrom, określany w psychologii syndromem Śpiącej Królowej. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby na jawie często przechylała głowę, udając głębokie zasłuchanie i mrużyła oczy, by podkreślić głębię swoich emocjonalnych przeżyć.

Wtóruje mu dr Tomasz Piss, wybitny psychiatra, który określił Foremniak jako kobietę niedojrzałą emocjonalnie, dla której liczy się tylko atrakcyjność:

- Boję się, że bawi się ona seksem, a co gorsza dziećmi, w dodatku adoptowanymi
- podsumowuje.

Trzeba przyznać, że to bardzo mocne słowa. Ktoś jeszcze się pod nimi podpisuje?

Tymochowicz określił foremniak jako hipokrytkę

Tymochowicz określił foremniak jako hipokrytkę

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!