Tymochowicz: Zbliża się koniec Dody

przejdź do komentarzy

Specjalista od wizerunku na temat gasnącej gwiazdy.

doda doda/© KAPiF

Doda się kończy - tak twierdzą wszyscy oprócz niej samej. A przynajmniej zdecydowana większość. Coraz więcej w mediach artykułów na temat jej osoby i nieudanych skandali. Szopka z rozwodem, kłótnia z Mieszkiem, teksty, które zaczynają nudzić i irytować, zamiast - jak wcześniej - bawić.

Piotr Tymochowicz, specjalista od wizerunku, który doradzał m.in. Andrzejowi Lepperowi, powiedział w rozmowie z Twoim Imperium:

- Zbliża się kres Dody. Myślę, że była udanym eksperymentem medialnym w pierwszej fazie - przekonuje. - Wyszła na scenę jako postać wyrazista: była fajną, bezczelną dziewuchą. Dla wielu taką z sąsiedztwa. To się ludziom spodobało. Odchodząc od tego wizerunku, niweczy to, na co pracowała.

Faktycznie, Doda zaczęła robić z siebie gwiazdę pokroju zagranicznych diw. Paparazzi, epatowanie metkami, bezczelne przekonanie o tym, że każdy pragnie czytać i wiedzieć tylko o niej.

- Na takie zmiany wizerunku mogą pozwolić sobie tylko osoby o ugruntowanej pozycji zawodowej, ale nie Doda. Przegra, jeśli na powrót nie będzie dziewuchą z sąsiedztwa - wyrokuje Tymochowicz.

doda

doda

doda

doda

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!