Ukochany go zdradza

przejdź do komentarzy

Lance z N'Sync nie ma szczęścia w miłości - jego chłopak jest niewierny.

lance bass lance bass/© Chris Hatcher / Photorazzi
Media bardzo emocjonują się związkami nietypowymi. Do owych przypadków zaliczają się np. związki homoseksualne.

I tak prasa uważnie śledzi uczucie byłego członka zespołu N'Sync, Lance'a Bassa i jego partnera, Reichena Lehmkuhla. Zresztą nie tylko prasa - Internauci uwielbiają bawić się w wymyślanie plotek na temat rzekomych orgii i zdrad, jakie obywaj panowie mają mieć w nawyku.

NY Times donosi:

Lance Bass bardzo źle radzi sobie z plotkami na temat jego chłopaka, który rzekomo zdradza go. Nasz szpieg był na imprezie Heinekena, gdzie pojawił się Lance w towarzystwie grupy przyjaciół, ale Reia nie było nigdzie w pobliżu. Inny uczestnik zabawy doniósł, że Bass w przypływie złości przewrócił jakieś stoisko na zewnątrz budynku, w którym odbywała się impreza. Był tak przygnębiony, że nie interesowały go nawet nagrody, jakie rozdawano.

Co? Nie wziął darmochy? Jakim sposobem? Kozaczek jest pełen współczucia - widać Lance'owi musiało być naprawdę przykro, skoro nie połakusił się na gadżety, jakie rozdawano gościom.

A tak na poważnie, to życzymy mu więcej spokoju. Albo rozwoju kariery. Mógłby założyć ze swoim ukochanym boysband. Wtedy przynajmniej trafiłby u nas do działu "na TAK".Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!