Ups! Komu się przytyło? (FOTO)

przejdź do komentarzy

Jej figura dotychczas przynosiła jej fortunę.

treningi gwiazd treningi gwiazd/Fame/Flynet
Jest mamą dwójki dzieci, w tym jednego niespełna trzyletniego. Paparazzi bardzo często przyłapują ją na spacerach z pociechami. Alessandra Ambrosio rzadko korzysta z pomocy niań. Mimo to zawsze znajduje czas na codzienne treningi. Wiecie, co robi modelka, kiedy świeci słońce, a maluchy mają dobre humory? Zabiera je do parku i ćwiczy jogę. Przechodnie zapewne już przyzwyczaili się do takich widoków.

Tak czy siak, Ambrosio podchodzi do swojego zawodu bardzo profesjonalnie. Przed pokazem Victoria's Secret potrafi wytrwać na diecie 500 kalorii i spędzać przy tym długie godziny na siłowni. Trudno się jej dziwić - kampanie, sesje i chodzenie po wybiegach sprawia, że jej konto ugina się od nadmiaru pieniędzy.

Zagraniczne portale plotkarskie rozpisują się właśnie na temat najnowszych zdjęć modelki wykonanych przez papsów. Niby zwyczajne fotki, a jednak...

Ambrosio robiła zakupy ze swoją córeczką, Anją. Miała na sobie kolorowy t-shirt i dzwony. Pech chciał, że koszulka była nieco przkrótka i oczom fotografujących ukazała się mała oponka.

Syty lunch? A może, jak życzyliby sobie niektórzy fani Ambrosio, pierwsze zarysy ciążowego brzuszka? Naszym zdaniem i tak wyglądała przepięknie.

 


Ups, komu zdarzyła się oponka? (FOTO)

Ups, komu zdarzyła się oponka? (FOTO)

Ups, komu zdarzyła się oponka? (FOTO)

Ups, komu zdarzyła się oponka? (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!