Ups! Rafał Jonkisz pojechał po Maślaku (Insta)

przejdź do komentarzy

Będzie wojna?

rafał jonkisz rafał jonkisz/Facebook, Instagram
Pierwszemu udało się odnieść ogromny sukces. Rafał Maślak ma za sobą udział w Tańcu z gwiazdami, dziesiątki wywiadów, tysiące zdjęć na Instagramie, mnóstwo fotek na ściankach. Wciąż jest o nim głośno. Czy nowy Mister Polski mu dorówna?

Wszystko wskazuje na to, że Rafał Jonkisz nie ma takich ambicji jak Maślak. Ostatnio zamieścił wpis na swoim Instagramie, w którym tłumaczy, że nie preferuje drogich ubrań:

Nie wybieram drogich rzeczy na takie imprezy, bo po pierwsze mam 18 lat i wiem jak się ubierałem do tej pory i co noszą moi rówieśnicy. Póki co, jestem na utrzymaniu mamy, ale w wakacje normalnie pracowałem przy układaniu kostki brukowej i miałem na swoje wydatki. Nigdy nie zobaczycie mnie w drogich ciuchach - ,,przebranego" tylko ubranego. Niczym nie mam zamiaru się wyróżniać i szpanować metkami. Mama zawsze mówiła, że najważniejsze wyglądać schludnie a drugorzędna rzeczą jest to ile to kosztowało.


Jonkisz wyraźnie napisał, że nie zamierza kopiować Rafała MaślakaNie będę drugim Rafał Maślak, ale będą sobą i mam nadzieję, że uda mi się przebić i zaistnieć dzięki mojej największej pasji, czyli akrobatyce.


Trzymacie kciuki?

 


Jako Mister Polski muszę się dobrze prezentować na oficjalnych wyjściach i godnie reprezentować ten tytuł. Nie wybieram...

Posted by Rafał Jonkisz on 8 grudnia 2015


Ups! Rafał Jonkisz pojechał po Maślaku (Insta)


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!