Ups! Zdecydowanie przesadziła z opalaniem (FOTO)

przejdź do komentarzy

A już myśleliśmy, że polubiła naturalny wygląd.

wpadki gwiazd wpadki gwiazd/PRPhotos,Instagram
Ta gwiazda kocha kiczowate stylizacje i wie, jak zainteresować swoją osobą opinię publiczną.

W 2014 roku o Katie Price było wyjątkowo głośno. Celebrytka jakiś czas temu wyżaliła się na Twitterze, że jej mąż, Kieran Hayler jest uzależniony od seksu i zdradził ją z dwiema najlepszymi przyjaciółkami. Dodajmy do tego, że Jordan była w ciąży, gdy dowiedziała się o niewierności swojego ukochanego.

Biednej celebrytce współczuł cały świat - została sama, bez przyjaciółek, męża i w kolejnej ciąży. Jakież było zdziwienie, gdy okazało się, że po narodzinach córeczki, gwiazda wróciła do swojego ex. Czyżby zmyśliła całą historyjkę o niewierności? Kto wie...

Niedawno głośno komentowano też piersi pani Price. Biust Brytyjki przypominał dwa wyrośnięte melony. Katie chętnie prezentowała go światu. Ostatnio i ona poczuła się znużona gigantycznym rozmiarem silikonów. Podobnie jak Victoria Beckham i wiele innych sław, wyjęła sztuczne wkładki. Teraz "walory" zmalały do rozmiaru 70 B. To nie znaczy jednak, że Price stawia na natural look.

Na Instagramie celebrytki pojawiło się selfie w niezbyt twarzowej opaleniźnie. Jedyny plus jest taki, że gwiazdka nie leżała długo na słońcu - to efekt natrysku.

Bywało gorzej, ale i lepiej...

Nowy biust Katie Price TUTAJ.

 


Ups! Zdecydowanie przesadziła z opalaniem (FOTO)

Ups! Zdecydowanie przesadziła z opalaniem (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!